Comentarii (170)

mateodamiano7  •  17 Februarie 2020, 16:48

Gigi, intr-un moment de iluminare: "Circar! Nu mai prinde echipa!" E mai rentabil sa mergi cu circul, *** Circus!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maccsero  •  17 Februarie 2020, 12:11

Ați uitat de șeicii miliardari din Abu Dhabi! Ei, ce-au zis după gigantica victorie? Bagă petrol ca la PSG?

maccsero  •  17 Februarie 2020, 12:09

Dacă a lu Oaie zice că Vintilă rămâne antrenor, înseamnă că Vintilă zboară în 3 săptămâni.

Nick Rasu  •  17 Februarie 2020, 12:09
Postat de risc_mix pe 17 Februarie 2020, 10:50

***

Descults esti tu prostule...am fost mult peste oile voastre... trebuia sa va dam 5 sa va scoatem meleoanele din cap....

Nicolae Dumitru  •  17 Februarie 2020, 12:00

Acest om din fruntea FCSB-âc nu vrea să înțeleagă faptul că aseară dimamo avea prezentare pentru o eventuală vânzare. După cum s-a prezenta dimamo cred că ar avea șanse să fie cumpărată de cineva din afară. Fcsb-âc nu reușește să vândă nimic și o să rămână tot la mâna lui Jiji (în veci vecilor amin cum spun bărboșii din preajma lui care-l ,,sfătuiesc;;) Amin, amin, amin.............

Cris Juganaru  •  17 Februarie 2020, 11:48
Postat de jgcwgwgvgebtr pe 17 Februarie 2020, 08:32

Pentru ca nu avem ehipe campionatul merge la niste nulitati precum CFR si Petrescu. Apoi asteptam calificari la european unde numai cine nu vrea nu se califica. Cata vreme CFR ia titlul nu putem spune ca exista fotbal in Romania.

Tu gandesti sau te asculti inainte de a vorbi? Pai CFR este an de an cea mai valoroasa echipa din Romania, echipa care a adunat cele mai multe puncte in Europa in ultimul deceniu. Mai mult, chiar in prezent, este singura echipa romaneasca prezenta in primavara fotbalului european. In conditiile astea, declaratiile tale par niste aiureli ieftine.

Gheorghe Bilciurescu  •  17 Februarie 2020, 11:47

Vinovatul principal ca echipa nu joaca nimic este MARELE ANTRENOR VINTILA..

Cris Juganaru  •  17 Februarie 2020, 11:46

Tu gandesti sau te asculti inainte de a vorbi? Pai CFR este an de an cea mai valoroasa echipa din Romania, echipa care a adunat cele mai multe puncte in Europa in ultimul deceniu. Mai mult, chiar in prezent, este singura echipa romaneasca prezenta in primavara fotbalului european. In conditiile astea, declaratiile tale par niste aiureli ieftine.

Danut Ognean  •  17 Februarie 2020, 11:40

mai iei zeci de meleoane de euro pe ei gigi?la sfantul asteapta poate

Francisc Dascal  •  17 Februarie 2020, 11:09
Postat de jgcwgwgvgebtr pe 17 Februarie 2020, 08:32

Pentru ca nu avem ehipe campionatul merge la niste nulitati precum CFR si Petrescu. Apoi asteptam calificari la european unde numai cine nu vrea nu se califica. Cata vreme CFR ia titlul nu putem spune ca exista fotbal in Romania.

Dar desteptule cine sa castige campionatul ca sa avem fotbal puternic:Fc Voluntari,Academica Clinceni,Chindia,Sepsi,Fc Botosani????Pentru a avea fotbal puternic trebuie sa ai jucatori care in urma laudelor nu devin increzuti ,chiar dimpotriva joaca cu mai mare ambitie si constant bine.Aduci jucatori straini de valoare de la care jucatorul autohton are ce invata,nu aduci o duzina de fotbalisti de mina a cincea.Dar astazi fotbalul e comert si nu un joc,e mercenariat.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17