Comentarii (170)

grim_reaper_cu_tesla  •  16 Februarie 2020, 23:55
Postat de guimaraes1.0 pe 16 Februarie 2020, 23:52

mm n-are net :)))))

Pierdut caine in padurea spanzuratilor !!! il cheama Sin !!

Mircea Rares  •  17 Februarie 2020, 00:45

Becali a făcut avere din mânării cu statul, de fapt cu slujbaşi ai unui stat slab şi corupt, o Ugandă a Europei. Pentru că altfel nu ar fi făcut averea asta în vecii vecilor. Ex.: îl critică pe Nedelcu, nu l-au mai cumpărat după câteva zile nici ungurii. Azi pe Coman şi din nou pe Moruţan, pe care spunea acum câteva zile că vrea să îl dea cu 100 de milioane. Pe acest individ se pot realiza cu succes vreo 3 doctorate în psihiatrie.

grim_reaper_cu_tesla  •  16 Februarie 2020, 23:35

Doamne ce slab este Filip ..puscarie de fotbalist ..noroc ca fcsb au jucat si ei in minus

sasesase  •  17 Februarie 2020, 09:22

Când FCSB, Viitorul și Botoșani o sa se desființeze sau retrogradează, o sa avem un fotbal mai curat și mai spectaculos. Aaaaa....și Astra Ploiesti care are un patron de același nivel cu cei doi Gheorghe. Așteptăm cu mare interes revenirea în Liga 1 a Rapidului, Petrolului, UTA

nestramutat  •  17 Februarie 2020, 08:53
Postat de jack_the_stripper pe 17 Februarie 2020, 08:27

Vinovatul nr. 1 rămâne Becali. El e cel care-și pune singur bețe în roate. Nu pricepe un lucru simplu: NU SE PRICEPE LA FOTBAL. E cam ca toți cei care se zbat pe-aici dând sfaturi, dictând tactici, jucători, antrenori. Și cu același limbaj plin de mizerii. Nu știu de ce nu numește un responsabil (președinte, manager, antrenor, cum o vrea el să-i zică) căruia să-i fixeze obiectivele și termenul. Și să-l lase în pace. Dacă omul e în grafic, OK! Dacă nu, la revedere, drum bun! Altfel, Steaua va continua să piardă pe mâna ei. Să pierzi atâtea puncte la echipele subțiri e inadmisibil. Mingicarii n-au cum să bată o echipă de luptători, chiar dacă nu-s prea prieteni cu mingea. Aseară, la jocul slab al majorității jucătorilor steliști, s-a adăugat norocul chior al dinamoviștilor și arbitrajul ciudat. Meciul ar fi decurs altfel dacă nu rata Coman ocazia aia uriașă la 0-0, sau dacă Feșnic era mai exigent la faulturile repetate și simulările dinamoviștilor. Mă gândesc ce-ar fi vuit pe-aici comentariile atotștiutorilor, dacă brânciul zdravăn al lui Fabbrini asupra lui Olaru, în careu, ar fi fost la cealaltă poartă, cu un stelist faultând un dinamovist... Dar, repet, Steaua a pierdut pe mâna ei. Adversarul tocmai fusese descălțat de ultima clasată. Și să nu reușești să dai 2-3 goluri unei apărări cum are FC D 1948 SA e rușinos! Dar lupta pentru titlu nu e încheiată...

Ba, esti cel mai mare prostalau de pe gsp!

mioriticul  •  17 Februarie 2020, 08:15

Tamplarul a mai postat ceva?

toss  •  17 Februarie 2020, 08:14

Nu se mai spanzura?

chernomor  •  17 Februarie 2020, 08:12
Postat de legendavisinie pe 17 Februarie 2020, 07:15

E adevărat că, de prin minutul 80, fcsbiștii din peluză au început să plece?

Da. Păi se apropia ora 22. Iar recidivistii au reflexul cu "Stingerea!" La ora 22 știu că trebuie să fie în pat.

nojoke  •  17 Februarie 2020, 00:58
Postat de valeri.gazzaev.always.here pe 17 Februarie 2020, 00:49

"Banii nu fac niciun ban" ?? Geniala, trebuie sa o tin minte :)))) The night is young, the lads are heatin' up :))) Apropo, stie careva, daca meme a scris ceva pe fb ? Un bilet de adio, ceva ? Sau adio dar raman cu tine ? :)))

:))))))))) IN STUPIDITATEA FORMULARII LUI..ARE DREPTATE...BANII IN ZIUA DE AZI.. N AU NICIO ACOPERIRE IN CEVA ANUME..FARA... NECESITATILE OAMENILOR....NU EXISTA.

adriann_  •  17 Februarie 2020, 00:43
Postat de catalynn pe 17 Februarie 2020, 00:41

De mâine!? Ce e mâine!? Steaua a avut meci ieri, amical cu Focșani. In meciul ăla am văzut mai mult fotbal decât azi, însă rezultatul de azi mă unge la suflet! :-))))

In nemuritoarele cuvinte ale lui Talpan: "Iiiiii, ce bucurie" :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17