Comentarii (22)
Dinu Stefan  •  17 Februarie 2020, 00:32

lazar trebuia eliminat la a 2-a atingere a balonului,dar nu a vreut ceferistu de sfesnic !

vishnu  •  17 Februarie 2020, 00:20

A se citi: „Când lucrezi pentru un cre(ș)tin, n-ai nicio putere!”

vasyxxx  •  16 Februarie 2020, 23:20
Postat de terminator_2 pe 16 Februarie 2020, 23:13

Spanzuratoarea are loc in play out...la retrogradare.

*** ca fanfara canta pentru locul 1 , deci decat acolo mai bn deloc. Locul 4 evalueaza cu locul 11. Deci ati jucat tontoroiul degeaba.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Cristiann Alex  •  16 Februarie 2020, 23:19

Vorbeste Lipsa de Calciu? Este praf de multa vreme. Ar trebuie sa se priveasca in olglinda inainte sa vorbeasca de colegi....

terminator_2  •  16 Februarie 2020, 23:13
Postat de vasyxxx pe 16 Februarie 2020, 23:03

Vreau sa vad si eu daca Becali se spinzura, ca asa a zis , ca daca bate Dinamo se va spinzura . Cand ARE LOC SPINZURAREA SA MERG SI EU SA VAD.

Spanzuratoarea are loc in play out...la retrogradare.

Cristiann Alex  •  16 Februarie 2020, 23:10

Ce comentariu de ***...ce legatura are religia cu un sport? Si cine este acest Sin sa-si dea cu parerea?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vasyxxx  •  16 Februarie 2020, 23:03

Vreau sa vad si eu daca Becali se spinzura, ca asa a zis , ca daca bate Dinamo se va spinzura . Cand ARE LOC SPINZURAREA SA MERG SI EU SA VAD.

chernomor  •  16 Februarie 2020, 23:01

FC FCSB a fost din nou umilită. În 4 meciuri au 3 umilințe. Și anul abia a început. :))

kamouniyak  •  16 Februarie 2020, 22:59

Declaratie coudata. Sa fii creatin nu e deloc un lucru rau, mai ales in lumea asta imorala de azi. Nu vedeti ca ne cresc copiii cu Riverdale si LGBT? Nu mai avem moralitate dupa ce ne invata "occidentalii", iar credinta e printre putinele lucruri care mai aduc repere si speranta. Gigi Becali e un om si cu bune, si cu rele, sa nu-l judecam prea aspru

Dan Dumitrescu  •  16 Februarie 2020, 22:59

Vali Lazar a vrut sa spuna ca atunci cand lucrezi la un *** n-ai nicio putere în fața lui!