Comentarii (22)
Chris Malone  •  16 Februarie 2020, 22:54

face cici nspe matanii cu versaci la clopotnita si alunga duhurile rele :)))))

rocky2  •  17 Februarie 2020, 01:04

Si ce rost avea sa bagati declaratia lui Adi Popa ca umplutura la articolul despre ce declarase Lazar?

vasyxxx  •  16 Februarie 2020, 23:03

Vreau sa vad si eu daca Becali se spinzura, ca asa a zis , ca daca bate Dinamo se va spinzura . Cand ARE LOC SPINZURAREA SA MERG SI EU SA VAD.

chernomor  •  16 Februarie 2020, 23:01

FC FCSB a fost din nou umilită. În 4 meciuri au 3 umilințe. Și anul abia a început. :))

Cristiann Alex  •  16 Februarie 2020, 23:19

Vorbeste Lipsa de Calciu? Este praf de multa vreme. Ar trebuie sa se priveasca in olglinda inainte sa vorbeasca de colegi....

kamouniyak  •  16 Februarie 2020, 22:59

Declaratie coudata. Sa fii creatin nu e deloc un lucru rau, mai ales in lumea asta imorala de azi. Nu vedeti ca ne cresc copiii cu Riverdale si LGBT? Nu mai avem moralitate dupa ce ne invata "occidentalii", iar credinta e printre putinele lucruri care mai aduc repere si speranta. Gigi Becali e un om si cu bune, si cu rele, sa nu-l judecam prea aspru

vishnu  •  16 Februarie 2020, 22:58

Fa-te om, fa-te om, alunga duhul necurat...

Mihai Tanase  •  17 Februarie 2020, 11:55

E puțin dus cu duhul băiețașul asta . Râde tâmp tot timpul In Romania majoritatea oamenilor lucrează la un creștin , deoarece poporul român , este religios ,iar nouăzeci și doi la suta din locuitorii României sun ortodocși , conform ultimului recensământ .

nestramutat  •  17 Februarie 2020, 11:46
Postat de Sergiu Cimpianu pe 17 Februarie 2020, 10:17

***

Ba, nici numele nu stii sa ti-l scrii corect :)))

Ion-Nelu Nistor  •  17 Februarie 2020, 10:18

Cativa argati de la stana sunt se pare foarte suparati. Au pariat pe echipa lor favorita si au pierdut. Scot fel si fel de argumente penibile. Daca ar fi castigat sa vezi atunci ce de vorbe frumoase am fi citit. Dar stimabililor: Ce sa facem si noi, ne bucuram de ce mai apucam. Nu avem voie sa fim fericiti macar atunci cand avem ocazia?

  • 1
  • 2
  • 3