FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - FCSB 2-2

DINAMO - FCSB 2-2 // Pintilii râde de Dinamo: "Acum, bucuria e mai mare pentru noi"

Articol de GSP - Publicat luni, 19 februarie 2018 10:04

FCSB a scos un punct în meciul cu Dinamo, 2-2, după ce a fost condusă cu 2-0, iar Filipe Teixeira a marcat la ultima fază a partidei.

După meci, Mihai Pintilii, mijlocașul de 32 de ani al steliștilor, i-a ironizat pe dinamoviști pentru că s-au bucurat prea devreme.

"Aşa se întâmplă când te bucuri prea repede. Meciul are 90 de minute, uneori chiar 93 sau 95 de minute. Dinamoviștii ar fi trebuit să aştepte. Ne bucurăm că le-am stricat planurile. Acum, bucuria e mai mare pentru noi. Cred că acest punct este ca o victorie pentru noi", a spus Pintilii la TV Telekom Sport.

Vezi video cu reușitele din Dinamo - FCSB aici!

Vezi programul și clasamentul Ligii 1 AICI!