Alte știri din fotbal
Atmosferă de meci imens! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
36
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***? ***? vezi ca prosti de la gsp au pus jumatate din greseli de la 2 meciuri care le-am castigat la scor.cand castigi la scor fii sigur ca nu arbitrajul este de vina bah prostule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Paradoxul acestui clasament ca tu ca lider autoritar ,fcsb în loc sa-ti bagi capul în nisip ca struțul strgi în gura mare acuzând pe alții, Bine a zis cineva acum recent unii prefera poker,în loc de șah. Sa nu vezi tu pădurea de copaci .....!? PS . Este bine și asa va simțiți cred chiar confortabil sau poate chiar ziceți ce smecheri santeti voi ,fair-play ce-o mai fi și asta !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.