Alte știri din fotbal
Trei fotbaliști din Superliga pe care Pulhac i-ar aduce la Dinamo: „Îmi place foarte mult”
0
„Cu o singură condiție” » Emil Boc, despre varianta disputării Dinamo - FCSB la Cluj + Dezvăluiri: „miracolul” petrecut după UNTOLD cu gazonul și cât costă chiria
0
Dinamo l-a înregistrat și poate debuta cu Rapid!
1
A plecat de două ori ca să ajungă unde și-a dorit » Cine este, dincolo de teren, Imran Fetai, noul fundaș al lui Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Cine va sta pe banca lui CFR Cluj la returul cu Tromso
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Lionel Messi și-a pierdut tatăl
0
Neplătit pentru Mondial, antrenorul refuză să discute prelungirea acordului! » Asistentul său îl poate înlocui
0
„Here we go!” » Fabrizio Romano a anunțat noul jucător al lui Cristi Chivu
2
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
2
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Te-a deranjat atat de tare asocierea neplacuta a acestor sunete incat ai ramas blocat! Subtire...
UEFA "a auzit" de CSA in mod sigur. Scrie clar pe site ca Steaua a castigat CCE in anul 1986. Pentru ca UEFA sa stie cine este Steaua si Dinamo ele trebuie sa existe. Oare unde se infiinteaza ele??? SC Fcsb oare unde s-a infiintat??? La UEFA????? Te preocupa ora postarii cand tu nu intelegi cum functioneaza Societatile Comerciale.
pai ce argumente aduci?
Evident. Companiile au ceea ce se numeste ROI (Regulament de Ordine Interioara). In cazul Stelei a fost publicat si in Monitorul Oficial. Fiind un sport de echipa, cupele, campionatele, supercupele, precum si celelalte trofee castigate se contabilizeaza in dreptul cluburilor. Jucatorii au facut parte din echipa care a castigat trofeul respectiv. Dinamo poate sa ia de la Steaua toti jucatorii din '86, nu doar pe Lacatus, cu tot cu presedinte, magazioner, autocar, etc, etc, etc, pentru ca acel trofeu ramane inscris tot in palmaresul CSA Steaua Bucuresti.
Iti amintesti complet eronat. Au existat DOUA SOCIETATI: Steaua Bucuresti si AFC Steaua Steaua Bucuresti. Steaua Bucuresti NU a vandut nimic! Faci foarte multe confuzii.
Aha, deci daca este vazut Lutu in Maybach cand merge sa-l spele inseamna ca el este proprietarul! Ca doar l-au vazut si aplaudat zeci de mii de oameni!
A fost dobermann-ul... cel cu recordul de postări. Pe 17 dhjetori (dec. pe limba lu' nea Jiji)... aniversăm 1 an de la acel moment istoric : https://www.gsp.ro/opinii/editorial-alin-buzarin-derby-ul-slab-al-unui-campionat-la-fel-de-slab-683064-comentarii.html
Tu sau dominionul ai fost ăla care a scris istorie aici cu 47 de postări din 100 la un articol!? :-))) și asta ca asta, dar rețin când mi-ai dat vreo 12 replici la rând, fără a fi primit măcar una. Tu confundai atunci forumul cu un fel de chat, eu l-am tratat mereu ca pe un e-mail, ca pe un șah prin corespondență dacă vrei: scriu ceva, îmi văd de ale mele, revin când am timp și dispoziție și mă amuzam de cei ca tine care atârnau aici dând “refresh” la pagina până făceau bătături, în așteptarea unui reply. Frumos din partea ta ca ai recunoscut ca nu ai Doxǎ, dar era evident încă de atunci! :-))))
"Avand in vedere (ca C)lubul Sportiv". Ultima ta perla. Ce sa faci? Nu mergi la scoala, te da incultura de gol. Stim, ai firma de computere. Le stergi de praf.
Atat meriti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.