Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv, pus la zid » Fostul fundaș de la Rapid nu e convins nici de Olimpiu Moruțan: „Nu au fost concentrați”
0
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit!”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Domnule Mitică Dragomir dumneata vezi ți de problemele matale de familie și sănătate și lasă suporterii ,echipa și clubul Dinamo sa și aleagă imaginea și jucătorul care consideră ei că întruchipează spiritul lui Dinamo.Nu mai comentați dumneavoastră ceea ce și doresc suporterii și cei care țin cu acest club.Multa sănătate și comentați ptr alte echipe ale ligii 1
Unde a facut Dragomir comentariu? La GSP Live? Adica unde a fost invitat? Adica pe platforma pe care i-ati dat libertate sa se exprime? Atata timp cat il bagati in seama si il chemati la interviuri normal ca astea vor fi comentariile. Daca nu era chemat la emisiune si statea in sufrageria lui nebagat in seama nu mai facea niciun comentariu. Dar voua va place sa bagati degetele in apa priza si dupa sa dati in judecata ENEL ca de ce au curent asa puternic la prize.
Mitică a caracterizat perfect pleava numită pch
A câștigat Dinamo vreun titlu sau vreo Cupă cu Nistor?
Gsp ,sinonim cu grotesc
caracterizarea pe care a facut-o mitica se potriveste cel mai bine ziaristilor de la gsp care il tot scot din mormant pe acest monstru, mitica de la brutarie
Ridicolul atinge cote maxime la cenzura GSP! Dacă scriu dezaprobator la adresa lui Mitică Dragomir, uzitând ironic același cuvânt folosit de relicva asta comunistă...nu e ok. În schimb, faptul că GSP propagă mârlănia acestui personaj...este ok!
Creierul tau e prea atrofiat mitica pt a intelege ce inseamna Nistor in acest moment oentru fani si in special pentru coechipieri si vestiar. Iar pentru cei care cred ca Nistor a vrut sa plece la fcsb....ganditi singuri oameni buni,nu mai puneti botul la dezinformarile unora sau altora. DDB
Când vine vorba despre ***...Milițică este cel mai în măsură să discute despre asta! El a simțit pe pielea lui ce însramnă să-ți ureze zeci de mii de suporteri să ajungi la "brutărie"! A și fost marcat de chestia asta! Plângea ca un copil când a aflat că a scăpat de chestia aia cu iz penal...Consiliul Împotriva Discriminării va lua vreo măsură???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea Mitica lasa vrajeala sa bagi raca in vestiar! Dinamo are nevoie de lider in vestiar!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.