Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Revoluția tăcută a Africii la CM 2026 » Ascensiune de necrezut, cum au reușit să dea peste cap calculele: „Am arătat lumii întregi”
0
Raul Rusescu nu credea că e posibil așa ceva: „Am adormit în minutul 80. Când m-am trezit...”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Eu nu îl înțeleg pe Anton ce tot face atâte figuri, zici că vine de la vreo echipă de CL !!! Păi Anton a uitat cum a ajuns în fotbalul mare și cui datorează totul ?! Adică îți face ofertă Dinamo care te-a scos la lumină și tu în loc să vii în cap că oricum de la Kokîrlia aia nu te mai ia nici dracu, ...”negociezi..” !!?? Iar îmi aduc aminte de un meci în care ai pierdut mingea la mijlocul terenului iar ăla a dat gol și tu ai rămăs în spate în 50 de m ...10 metri , trei puncte pierdute de tine !!!! (un meci cu Pandurii, gol Hora )
o greseala imensa ar fii sa -l transferam pe anton, uitati-va la nemec, tot asa , sau zbatut sa-l aduca ca a jucat bine in primu mandat si a fost varzaaaaaaaaaaa acum . Nu mai repatriati ***. Daca tot vreti sa aduceti un fundas central de repatriat incercati pe Mevlja sau Bunoza. Daca nu, piata straina e foarte buna si sunt jucatori de valoare liberi de contract
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu romanii am evitat retrogradarea deci sa vina strainii
Tot o bagati pe asta cu "romanii" la echipa ? Scrie undeva ca DINAMO trebuie sa aiba un anumit numar de romani in echipa ? Terminati odata cu patriotismul asta idiot.
Si de Ficus !!
managementul de la fcînb, e format din memelușa si argaseala.....
plang gigistii, plang!!
Cum zice Digisport ”Lovitura de imagine” :))
tu nu intelegi ca spaniolii astia au venit sa va desfiinteze. ce sa reconstruiesti. incearca sa termine cat mai sus in clasmaent sa poata vinde pe cat mai mult si dupa faliment. vitan barzesti nascuta sa te umilesti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.