Alte știri din fotbal
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
1
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
12
Știri din fotbal internațional
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Adio, fotbal! La 38 de ani, Dimitri Payet și-a anunțat în lacrimi retragerea
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
19
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
Deci care e mandatul lui Danciu - sa nu permita jucatorilor neplatiti sa isi exprime nemultumirea ca angajatorul nu-si respecta obligatiile contractuale? Incredibil ce jos a ajuns individul.
Un caracter de zero barat are acest personaj!
Nu prea suna ca Danciu isi cere scuze pentru faza cu rufele ...
Ce competente sa aiba ursaru asta?
cum e danciule,prostia se plateste?! te-ai dus dupa nea tica si acum ai ce meriti !
Unde a disparut?
E o situatie de criza, ala cu 12 mii a fost platit pe octombrie, ala cu 3 mii pe noiembrie. Daca ai un pic de cap si duci judecatile la capat, nu reactionezi cum a facut-o Nistor. A fost singurul, e bine ca a fost vandut, asa cred, pentru binele echipei. Presa a umflat evenimentul, Nistor a plecat, asteptam continuarea returului.
Care e legatura cu ce am scris eu ? Nu am treaba cu nistor, nici nu ma intereseaza subiectul. Am comentat pt danciu , care e un om respectabil
nu mai visa . nistor nu mai e
El (danciu) e apropiat de vestiar. E in fisa postului lucrul asta. Plus ca poate simti si o empatie fata de jucatori, el avand o relatie apropiata cu toti de acolo. Greseala e la negoita. Ce i-a cerut de fapt ? Sa faca un fel de politie politica ? Cy frumosul nu poti sa ii spui lui nistor,ca il stim cum e ca om. Si atunci cum procedezi ? Treci la amenintari ? Atunci devii persoana non-grata in vestiar. Mai ales ca e vorba de bani. Nu e rezonabil ce face negoita. Chiar deloc. Bine, asta e omul ce sa-i faci ? Nu imi place nici cum procedeaza unii jucatori. Dar pumnul in gura nu e o solutie zic eu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.