Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da,DOAR pe Fcsb sa bateti anul asta!
ha ha ha deci cu fcsbeii avem voie vom fi mai multi ca ei iar fcsbeii vor lua bataie
Pai cum ii depisteaza pe fanii dinamovisti? Au vre-o stea 3, 4, 5 sau 6 colturi pe frunte sau in alte locuri, vizibile sau invizibile? Sau scrie pe bilet ca e fan dinamovist? Ce idiotenie!!! Si ma rog de ce doar la meciurile din deplasare? La cele de acasa au fost "usa de de sctie de militie"pana acum?
Vor scăpa cinci etape de necazuri.
Sigur si-au bagat coada, ca sa plateasca 15000 amenda. Tecaciuc in ea de logica, nea caisa.
frectii la un picior de lemn
Pun pariu că și a băgat coada și conducerea lui dinamo, ptr ca să nu mai fie înjurați....! Bravo prunea și negoiță!
Pleaca "BA" din Romania daca nu -ti place , lasa gargara ieftina . Cum nu esti in stare de nimic aici ....asa vei fi si daca pleci afara : un nimeni din spatele monitorului.
Foarte puțin. Miliția continua sa influențeze comisiile. Fără suporteri? Oricum erau împotriva echipei, cred ca este bine și ii ajuta sa se așeze puțin. Prunea a fost la butoane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.