Comentarii (50)
cuviosul_pafnutie  •  11 Iulie 2020, 13:14
Postat de zorrozabal pe 10 Iulie 2020, 19:08

Trebuie inteles!E strain si dupa un sezon s-a cam lamurit de Dinamo!Una e sa joci meciurile de acasa pe un stadion dezolant si programat numai vinerea sau lunea si alta e sa joci mereu pe National Arena programat numai duminica seara!Una e sa vezi ca te fura arbitri fara nici o frica-ofsaiduri nesemnalizate,penalty-uri imaginare etc.si alta e sa fii protejat de baskan-ul atot puternic!Si nu in ultimul rand situatia salariilor si incertitudinea privind viitorul clubului la un pas ori de desfiintare ori de retrogradare spre deosebire de fcsb unde ai sansa sa joci in meciuri internationale si de acolo sa prinzi un contract macar in serie B!

Dinamo a ajuns o puscarie de echipa!Mai bine o luam din liga a 4-a -numai cu juniori dinamovist- decat chinuiala asta, fara bani si cu jucatori liberi de contract!

zorrozabal  •  11 Iulie 2020, 13:10
Postat de Dan Oană pe 10 Iulie 2020, 23:40

Dar Popescu nu e dorit la fcsb?

Razi tu,dar chiar a fost laudat in cor- la GIGI SPORT1- de alde MM Stoica si Ilie Dumitrescu-dupa acel 3-3 pe National Arena cu fcsb-socotit in deplasare-in mandatul lui Bratu-cand Mihai Popescu a egalat in prelungiri,a la Sergio Ramos!Dar acel meci le-a fost fatal-si lui Dinamo si lui Bratu-pentru ca baskan-ul din Pipera a iesit pe GIGI SPORT 1 ca...il vrea pe Nistor,ca are nevoie urgenta de un mijlocas pentru preliminariile UEL!Iar Nistor a pus botu si i-a destabilizat vestiarul lui Dinamo,ca el vrea la fcsb!Restul s-a vazut!

Stefan Constantin  •  11 Iulie 2020, 08:18

Dacă lângă sursă apărea un nume,era ok,dar dacă sunt surse gsp,e clar...nici o bază în ce se scrie...

johnwick  •  11 Iulie 2020, 03:32
Postat de creeperno pe 10 Iulie 2020, 22:31

Depinde de suporteri daca ramane sau nu

depinde de el

irldawe  •  11 Iulie 2020, 02:29
Postat de cornelconasu pe 10 Iulie 2020, 21:35

Băi Iedi, știi că sunt echipe cu restanțe mai mari decât le are Dinamo ! Știi, dar tu bați toaca mereu de Dinamo, *** !

la voi sunt salarii mari dar nu se primesc !:)) sunteti umbra a ce o fost candva Dinamou ,acum o posarca de echipa !

irldawe  •  11 Iulie 2020, 02:22
Postat de cornelconasu pe 10 Iulie 2020, 21:35

Băi Iedi, știi că sunt echipe cu restanțe mai mari decât le are Dinamo ! Știi, dar tu bați toaca mereu de Dinamo, *** !

dar nu toate sunt pe ultimul loc ca voi ,de maine!iar!:))

Dan Oană  •  10 Iulie 2020, 23:40

Dar Popescu nu e dorit la fcsb?

knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  10 Iulie 2020, 23:25

AR TREBUIE SA ACCCEPTE I OFERIM UN COVRIG IN PLUS INLOC DE UNU IA TREI ALEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEEE