Comentarii (119)
the.fixer
the.fixer  •  23 Martie 2021, 08:07
Postat de stoichkov10 pe 23 Martie 2021, 07:38

bravo ma, esti destept. si badea a declarat de mult asta. nu e noutate. stii cine detine numele Chelsea fc?

Da știu ! Dar știi diferențele dintre PL și Liga 1?! Cunoști detaliile cum se acorda licențele in PL fata de Liga 1?! Cum se împart drepturile tv? Și toate celelalte detalii, sau vii ca un pr000st și încerci sa asociezi un caz (Chelsea) cu altul (coafor Lotus) ?!!! Bă , banii lui madame Ekeng unde sant? I-au împărțit Bucurica și Cornel Dinu?!

dobrin
dobrin  •  23 Martie 2021, 03:32
Postat de viata_de_caine pe 23 Martie 2021, 03:25

Citisem acum 2 saptamani despre tema cu stadionu si sau dat asigurari ca se va face incontinuare si la Dinamo. Momentan e speta juridica ca se razboiesc sa-l faca pe actualul sau pe Velodrom, dar cred ca il vor face pe actualul. Deci treburile sunt clare, prin vara se incep lucrarile la stadion. Cat priveste licenta mea pe IT, dap, am terminat-o, sunt licentiat cu acte domnule :)

Felicitari! Si bafta cu licenta si la Dinamo!

1948forever
1948forever  •  23 Martie 2021, 10:34

ca sa intelegeti dc frf a dat din pix sa nu retrogradeze fc rin negoitza coafor

1948forever
1948forever  •  23 Martie 2021, 10:21

pai cum ma, voi sunteti dinamo doar in liga 1? eu cand v-am zis ca fc rin negoitza e doar o clona.....in schimb fcsb va fi steaua si atunci cand va disparea

stoichkov10
stoichkov10  •  23 Martie 2021, 08:44
Postat de utilizator șters pe 23 Martie 2021, 08:30

Infiintati direct in A, de comunisti. Cu 2 echipe, dinamo a si dinamo b....dinamo a a retrogradat si a fost mutata la bacau devenind fcm bacau, astazi disparuta. Dinamo B a ramas divizia A, echipa celor care au umilit romanii, a generalilor de securitate. O relicva a istoriei, a securitatii, a terorii, a puscariei pentru oamenii cinstiti din tara asta. Trebuiau desfiintati de la revolutie insa romanii au facut o pasiune pentru aceasta ordinarie. Suntem vai de noi.

asta de la un suporter a echipei Ceausestiilor e chiar penibil, viorele

3374675502640955
Olaru Alin-Andrei  •  23 Martie 2021, 07:45

Nu înțeleg înverșunarea prostească a DDB-istilor sa susțină o societate aflată în colaps, care nu are 8n proprietate elementele principale a unei echipe...siglă, culori,palmares! Bani aruncați pe geam,in condițiile în care datoriile sunt muuuult mai mari! Abia reușesc sa curețe mizeria lui Cortacero acum, dar mai țineți minte ca vbea Negoiță de datorii cumulate de 5milioane?...vad ca nu se mai spune nimic!...de ce??? Și adevărul nu se știe oricum, se speculează ca datoriile ar fi mai mari de 5mil in realitate!!! Fani dinamovisti, mai bine o luați curat de la zero și creșteți profitabil!!!...acum pierdeți si bani și timp,si mari realizări nu o sa aveți în următorii ani!!! Academia(care va susținea) e la pământ, nu mai produceți nimic!

the.fixer
the.fixer  •  23 Martie 2021, 06:58

De ani de zile spun ca palmaresul , stema sant la tovarășul Nicu Badea! Ca Dinamo din Liga 1 este o clona, un fel de Dabo Donner sau Spartan pe care Negoita a vrut cu tot dinadinsul sa o mulgă de ultimul bănuț! Ma bucur enorm ca se spune adevarul și sper ca toată gloata de shaormari de Dristor, Regie sau Vitan sa înțeleagă de ce nimeni nu vine lângă echipa de ce nu se face stadion! Sa mai râdeți voi de craiolguta, voi ddb și pch care lipeati afișe cu Robert Negoita și PSD !!! *** valetii lui Bucurica și Tararache!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

234097014923331
Marius-Adrian Creţu  •  23 Martie 2021, 03:18

FORZZA ... DINAMO!!!

winandhit
winandhit  •  22 Martie 2021, 23:25
Postat de cata23 pe 22 Martie 2021, 23:07

Nu se va întâmpla pentru ca aici este meritul lor si ii apreciez: fanii lui Dinamo nu vor lasă Clubul Sportiv Dinamo si o alta societate sa distrugă numele Dinamo așa cum noi am acceptat sa vina Talpan. Dacă era la Dinamo, Talpan era pus la intrare in locul statuii ( doar capul ). Talpan care acum plânge ca muierea ca fanii l-au părăsit, șeful rade de el... credea ca ajunge comandant

baiete,daca se intampla la vitan barzesti ce s-a intamplat la noi,astazi vitan barzesti nu mai exista de 5 ani in liga 1. tu nu intelegi ca la noi a fost o ambuscada. nu puteai nici sa prezici asa ceva nici in cele mai negre scenarii. repet,efectiv in primele 2 instante au ras aia cu fundul de ce au cerut aia de la mapn,dar dumbrava de la sri si cu stanciu de la iccj au dat o decizie de neinteles.se zvoneste ca s-a speriat cineva ca becali ar lasa Steaua de izbeliste si de aia s-a dat atunci decizia aia. au fost niste fraieri pacaliti rau de tot.

bandoleros
bandoleros  •  22 Martie 2021, 23:24

Deci e posibil ca în viitor sa avem mare Derby: FCSB vs FCDB sau CSA vs ACS.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 12
Comentează