Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Cine e chindris?... la Dinamo e nevoie de stabilitate, iar un anume personaj sa coordoneze cu adevărat întreaga activitate... nu sa se tina de șușanele așa cum a fost pana acum de mai era puțin și se pornea un război civil
Pana sa mai vorbim...poate reusesti sa raspunzi la intrebarea pe care ti-am pus-o ! Nu este normal ca-i da afara pe acesti jucatori ? Ce au facut ei pana acum ca sa ramana la DINAMO ? Poti sa spui ca Nemec este mai slab decat popica ? Care are 4 goluri date intr-un meci si atat ? Daca nu ai argumente nu are rost sa mai vorbim.
Îi cauți, îi găsești. Avem oameni la scouting. Alții cum pot? Botoșaniul cum descoperă un Chindriș? Sepsi cum l-a luat pe Fl. Ștefan? Noi n-am avut ochi pentru el.
Cine sunt acei tineri de calitate?... oricum e clar ca fabbrini nu-și are locul in lotul lui Dinamo și trebuie trimis de urgentă in liga 3
Logica e grea pentru tine... și transferurile fără bani tot transferuri sunt
Este doar inceputul!Vor urma si altii,pe masura acoperirilor de posturi prin transferuri!Macar sa vedem fotbal adevarat,ca de citva timp nici nu pot sa ma uit la chinuitii astia!!!
sa pui ca poza a articolului o imagine photoshopata. ce mizerie...
Cu salariul dat lui Fabbrini plătești trei-patru jucători tineri mai de calitate!
Chiar, cine cumpăra un jucător precum Popa? Nu are nicio treaba, atacant zero.
In capul listei trebuia pus Popescu...din câte s a spus el a fost capul răscoalei de la începutul verii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.