Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Nicușor Dan caută un nou premier după demiterea lui Ilie Bolojan. Ce mutări ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
Suporterii dinamovisti ar trebui sa adopte cunoscutele versuri ale lui..Tanade : "Pleaca ai nostri, vin ai nostri / Noi ramanem..iar..ca prostii ". Pai nu a plecat contra ca nu a corespuns..el ca antrenor ? sa fim seriosi Cosmin nici la nationala, nici pe unde a muncit nu a "rupt gura targului". Are un singur merit....vorbeste..spaniola !. Pentru un antrenor ar trebui sa fie lasat 1 an, fara sa i se ceara nimic. Cu "alte Popa","alde Popescu", si altii ca ei...nu poti cere rezultate Apropos ce se mai asteapta de la unii...ca Nemec si alti expirati ca el ?
Bai baiatule....vezi-ti bre de echipa ta. Multuescu ar fi schimbat si el pe gloabele astea. Sa nu uitam ca DINAMO a avut 5 antrenori anul trecut. Chiar toti au fosti prosti? Este clar ca jucatorii sunt in marea lor majoritate LIPSITI DE VALOARE. Ca de aceea sunt de 3 ani in play out !!!!
Si sa nu-l uitati sa-l evacuati pe balanescu !!! La fel de slab precum popica sau popescu.
Neicutescu mai merita sanse, sa vedem cum se descurca intr o echipa cu jucatori buni !
Este o decizie buna pastrarea lui Multescu langa echipa. Popescu este jucatorul care a contribuit cel mai mult la infrangerile lui Dinamo. Popa are viteza insa rateaza mult si greseste preluari simple. Neicutescu este talentat, stie cu mingea, dar il vad mai mult pentru miute sau joc in sala. Nu are pregatire fizica, viteza, fiind departe de ce se cere azi pentru fotbal. Trebuie renuntat la jucatorii lenti din echipa.
Ce zici prostane?:)))
In capul listei trebuia pus Popescu...din câte s a spus el a fost capul răscoalei de la începutul verii
Da, chiar ase bre, "Pleaca ai nostri, vin ai nostri / dinamovistii raman iar ca prostii"
opriti tinerii,imprumutati-i sunt copii buni dar neantrenati.pe Popescu afara cu el a distrus spiritul Dinamo
sin si neicutescu nu a rtrebui lasati sa plece, pastram rauta, ce naiba de decizii mai sunt si astea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.