Alte știri din fotbal
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut prin atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
1
Incredibil! Galeriile cluburilor din Superliga își vor susține favoriții din aceeași peluză la meciul direct: „Nu contează scorul, e sărbătoarea prieteniei”
1
Rapid a anunțat transferul din Serie A: „Bine ai venit, Chec!”
2
CFR Cluj, parteneriat cu clubul din liga secundă! Va ceda 5 jucători în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar avea drept de joc cu Monza!
0
Afacerea mai puțin știută a lui Radu Drăgușin: „Este proiectul în care am investit”
0
Surpriză! Cine transmite la TV Universitatea Craiova - Ararat-Armenia, turul din play-off-ul Europa League
0
Italienii au aflat o nouă problemă a lui Cristi Chivu: „Are prea mulți jucători ofensivi!” » Cine ar mai putea pleca
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut prin atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
2
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
Dar voi cand le-ati dat meciul pt a ramane in liga 1, cum a fost??? Viitorul nu mai batuse pe nimeni de nu stiu cate etape, dar ce sa vezi, v-au batut pe voi si pe Steaua, uite asa nu s-au du in liga 2. Poate acum nu mai comentati daca jucati cinstit atunci
''...astfel că în ultimele zile mai mulţi fani roş-albi au cerut pe diverse platforme de socializare ca Dinamo să "trântească" jocul cu Astra pentru ca şansele Stelei de a lua titlul să se diminueze. Mai mult, ultraşii fac apel la masa suporterilor dinamovişti ca Şumi să nu mai fie înjurat.'' (Aprilie 2016). Eeee, cum e cu blatistii?
Lasa ca ii batem in meciul direct
Asta e, ne-am facut-o cu mana noastra, de ce nu am castigat in celelalte meciuri vitale ?? acum eram in playoff, dar deh, avem doar guralivi pe la televizor si prin presa, stiu doar sa se matafoieze din gura, vom merge in B si gata, mai bine, nu ne mai chinuim in mocirla asta, sa ramana becali cu satelitii lui, dar ce sa vezi, tot exista un CFR care nu le face jocu. Hahaha
De unde ai scos tampenia asta?! Ce treaba are Beg Ali cu Steaua?! Unde am pomenit eu ceva de Steaua?!?
Care steaoa prostane? Oricum toti stiu ca nasul e cel mai mare blatist de la acel hilar 5-2 intre cimitire ce va ramane in istorie, alaturi de Deaconu, ca rusinea fotbalului romanesc!
Acele gesturi erau justificate. Rapid a fost furata de Deaconu-Bricheta ca-n codru la meciul cu fcsb! Iar Dinamo s-a razbunat pe Becali care, dupa ce le-a dat mita un milion, i-a ironizat la TV pentru asta!
De acord cu tine, dar cred ca una nu exclude pe alta, iar de problemele lui Dinamo stim cu totii...ce se neglijeaza mai mereu este atitudinea acestui blatist, fost mare jucator, care este ridicat mereu in slavi de *** de serviciu. Dinamo nu mai e ce a fost, nici Hagi nu mai e jucatorul pentru care ieseam in strada.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.