Alte știri din fotbal
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
0
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
1
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
dinamo nu moare spre disperarea multora de pe aici
Daca taceai...filozof ramaneai!
Asa e ma prostovane, Andone a aranjat sa bata Dinamo si la Viitorul si la Iasi ! Sa fii fericit ca nu doare prostia !
Prostul moare de grija altuia!
Daca Dinamo se salveaza chiar este un MIRACOL. Totul vine de la suporteri si DDB.
Dacă te-ai pricepe la fotbal nu ai mai bate câmpii ca un habarnist ! Păi băi fraiere , tu și toți care aveți creier de melc CUM credeți voi că s-a întâmplat ? Andone se duce l-a echipă și spune ...”pierdeți cu Dinamo dar încercați să aveți 2-3 ocazii pe care abia să le scoată portarul .........” ??!!! Cât de involuat puteți să gîndiți ?! Adică Voluntari dau ei puncte lui Dinamo și Hermanstad și intră ei la retrogradare ?!! Argeșul era pe ultimul loc și părea că nu mai scapă dar....au venit acolo niște oameni și 9 (nouă) etape nu au pierdut !!!! Nu mai spune tâmpenii doar pentru că ții cu altă echipă , învață șă înțelegi fenomenul...care e complex !!!!
În situația actuală, nu (prea mai) contează de unde vin lovelele. Un lucru e cert, numărul de victorii este direct proporțional cu adâncimea / profunzimea la care ajung în glandă unghiile ofticoșilor!
Jucătorii trebuie sa fie conștienți că salvarea de la retrogradare și câștigarea Cupei pot sa le aduca fiecaruia contracte mai mari cu peste 15 000euro.....dar e și momentul ca DDB sa ia o decizie privind rolul lor în club:doar sponsori, acționari, manageri sau oricare or decide. Pentru ca , acest sistem a fost bun în situația ultimilor 2 ani...dar a ramane la acest nivel e similar cu pierderea interesului....doar trăim într-o societate dinamică...
gura mica
Rapid - Poli TIM " infratite " Dupa ce Rapidul a AJUTAT vizibil Dunarea in detrimentul lui Poli TIM; joi ar trebui sa fie o lupta de Liga Camp si daca poate Poli sa ia cel trei puncte chiar daca acum ar fi probabil fara folos pentru Poli si Rapidul v-a promova probabil cumva drept multumire ca intre frati
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.