Alte știri din fotbal
Dublu campion al României cu FCSB, verdict categoric despre venirea lui Marius Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Știri din fotbal internațional
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Veste proastă pentru Olanda: fotbalistul de bază s-a operat și ratează Cupa Mondială
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Rednic ar trebui sa fie seful serviciului personal, doar el tot aduce si concediaza nonstop ;))
de aia este necesar sa ramana redmic. chit ca a fost un mic dezastru acea victorie cu chindia,daca stai sa te gandesti. boneti a facut in primele 3 etape ale turului 6 puncte,redmic abia a facut 4 dupa primele 5 ale returului. asta inseamna ca abia de acum urmeaza meciurile grele unde nu pot face in 10 etape mai mult de 1-2 puncte ca si in tur.
Rednic nu are un plan o idee nimic merge ca la cazino daca iese iese daca nu da vina pe orcine altcineva !!
vitan barzesti a avut 5 meciuri usoare in primele 5 etape a returului si a facut doar 4 puncte cu un noroc si o hotie de zile mari. acum urmeaza 10 meciuri in care nu pot lua mai mult de 1-2 puncte,cum au luat si in tur. a fost groaznic ce a fact prostul ala de popa daniel de la chindia dar intr-un final s-a terminat cu bine. adica,daca imi spuneai inainte ca o sa aiba din astea 5 meciuri ale returului doar 4 puncte vitan barzesti,semnam imediat,tinand cont ca au jucat cu cele mai sabe echipe din liga 1 si vasali de la voluntari.
pinto,iliev,filip,matei,sorescu si o sa urmeze si torje sa plece. ha ha ha. ca de adus alti jucatori o sa fie mai greubravo redmic,desfiinteaza-i.
Rednic te rog ramai cu respectul de fost mare jucător al nostru și pleacă! Tot ce faci în ultima vreme nu are nici o treaba cu meseria de antrenor. Sorry dar e purul adevăr și chiar doare!
IMPRESARUL ratat , a ratat toate transferurile ....!!!! Doar PINTO a adus plus valoare , restul DEZASTRU ....!!! Daca el ii antrena pe NICA , ESANU , MIHAIU , DUDEA , NEICUTESCU , FILIP , COSMIN MATEI si MOLDOVEANU , DINAMO arata altfel astazi. Asa le-a distrus moralul la toti acesti baieti si a creat un haos inimaginabil ....!!! IESI AFARA ........... !!!!!
Pai aduce jucatori f slabi îi da afara pierde meciuri cand face schimbari dezbina jucatorii nu mentine acelasi lot de la meci la meci si acuza jucatorii dupa fiecare meci ! Asta e Redmic si asta a facut pe unde a fost !
Pinto out? Hmm.... Si cine intra in locul sau?
Mai oameni buni, frati dinamovisti,când dai salarii de 2 lei, vin jucătorii ca atare.De ce credeți ca toți antrenorii ofertati au fugit mâncând pământul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.