Alte știri din fotbal
3 fotbaliști din FCSB 2006 au refuzat la final să salute galeria roș-albastră, pe Arcul de Triumf
0
Cine l-a impresionat pe Răzvan Lucescu la demonstrativul UEFAntasticilor
0
Bătălia portarilor în Giulești! » Ținta numărul 1 a lui Pancu + Aioani e istorie
0
Daniel Pancu a spus ce îl macină înainte de aventura la Rapid: „Trebuie găsită explicația”
0
Știri din fotbal internațional
Emoționant! După 10 ani, Guardiola l-a întâlnit din nou pe copilul care-l întrebase când a semnat cu City: „Unde vom pune trofeele?”
1
Vine revoluția! Iată cum ar putea arăta Real Madridul lui Jose Mourinho!
0
Inter a reacționat la interesul lui Real Madrid pentru starul lui Chivu: „Suporterii noștri pot dormi liniștiți”
0
Cele mai tari echipamente de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
1
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Trei transportoare blindate Piranha 5 s-au ciocnit între ele în Sălaj: 11 ...
Libertatea
De ce cresc temerile privind o posibilă confruntare între Rusia și NATO. ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
China lansează cea mai mare stație electrică de conversie offshore din ...
Libertatea
Cand ai pe post de fundasi pe alde popescu, corbu, ciubota poate sa vina si Klopp antrenor ca tot aia e!
El poate sa zica orice,dar noi am vazut... lipsa lui de reactie!Ca antrenor!Din care, se vede clar ca Uhrin are si biletele de avion rezervate!Inca de dupa meciul cu Sibiul!Pentru ca in meciul de aseara-cu toate ca a tot vociferat pe margine-nu a intervenit in meci!Dupa ce a fost eliminat maimutzoiul ala impiedicat-care gresise a nu stiu cata oara preluarea si pierduse mingea la mijlocul terenului-orice antrenor-chiar si de liga a II a-in conditiile in care trebuia sa conserve avantajul de pe tabela de marcaj-ar fi reactionat imediat,introducand un fundas-daca i-a fost eliminat un fundas-ori un mijlocas-daca i-a fost eliminat un mijlocas!Si ce a facut Uhrin?NIMIC!In loc sa-l bage de urgenta pe Moldoveanu-si sa-l scoata pe Popa-oricum inutil-domnul Uhrin se gandea ...la Praga!De abia in minutul 82-cand deja scorul era 2-1 pentru Sepsi-Uhrin l-a introdus pe Fabrini!Ca sa ce?
Am impresia că nu judecați adevărata cauză.Neagoiță nu mai plătește ,ce vină are antrenorul ?În acest meci,foarte bine regizat ,s-a jucat perfect până în minutul 72'apoi chiar Nistor care îi mobiliza la succese,a dat tonul dezastrului.Asta e a doua lecție pentru conducere,(prima a fost la Sibiu )bineânțeles dacă vor să înțeleagă.Voi fanii,sunteți vătafii,patronului să-i obligați să muncească fără salariu?
Dușan, la ce nonvalori sunt la Dinamo, chiar nu conteaza ca vrei tu sa rămâi 100%!
Eu unul ca dinamovist de o viata vreau sa continui la Dinamo ca ceea ce faci, faci bine!
uhrin trebuie sa paraseasca dinamo in frunte cu balanescu , prunea , danciulescu , nistor , i.filip ... !!!
„Eu vreau să continui la Dinamo sută la sută, dar nu știu ce intenții au șefii”......sefii nu vor sa continue la Dinamo :)
5-6 jucători de la Dinamo trebuie scoși din lot. N-au valoare. Se pot găsi jucători mai valoroși în deciziile inferioare. Actuală echipa de management trebuie înlocuită.
Daca Dinamo a ajuns sa fie dependenta de un jucator mediocru-dar obraznic-ca acest Nistor,nu inteleg de ce va mai lamentati, ca de 3 ani nu reusim sa prindem un amarat de loc...6!Si mai tinem si coada sus, sa ne batem cu Becali!
de ce vrea *** asta de uhrin sa continue la vitan barzesti? chiar nu il inteleg. este socant. oricum *** *** *** care l-a adus pe uhrin. a fost prea inspirat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.