Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
O altă vedetă examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
multi din cei care scriu aici uita ca FCSB=STEAUA ,asta dupa criteriile UEFA si FIFA,ce spun judecatorii din tara ,e dimboviteniste aprecieri dupa cum bate vintul -UEFA merge dupa criterii sportive si atit., nu dupa criterii politice -asta pentru cei care se hranesc cu iluzii -ca sa fiu elegant.
Ho gogule ca angajatii de la stat sunt cei mai corupti valabil prin multe tari, si in special Romania, deci talpan nu e exclus
hahaha papleaca!! asta va-nvata talpan la popota??!! Hahaha.. mai incearca!!
brava ciobene!!!! pai nu ti l-au oferit ddb cu 500.000... da tu prost cum esti te-ai spart in figuri ca nu-ti trebuie??!! si-acu, alergi ci 750000 dupa el!!! deh.. mine de cioban.. afaceri de cioban!!!
Pentru ca Becali și scfcfcsbsrl fac parte din cancerul societății românești, in cara primul criteriu de departajare este cât de mulți bani ai in cont, pentru ca stăpânul tău vrea pur su simplu sa facă bani și mai apoi(dacă se poate) performantă, pentru ca de 10 ani cumpara tot ce e talent in România și îl transforma in jucăria lui proprie….. pentru ca Talpan a făcut un gest plin de bun simt și de onoare când nu i-a mai permis infractorului de drept sa mai folosească numele și sigla Stelei, pentru ca intr-o lume corecta, stăpânul tău ar sparge pietre in pușcărie pe viața.
Rivalitatea e doar inre dinamo si ciobanul ***! Nici nu mai conteaza daca fcsb e steaua sau nu! Oricum nicio echipa nu e ce a fost inainte! Dinamo n-are nevoie de banii jegosului, asta ar da orice numai sa ii vada pe Dinamo desfintati! Pentru ca e singura echipa de care ii e frica! Pe el nuil intereseaza decat sa-si dea proprii jucatori pe cat mai multi bani! Derby intre fcsb si Dinamo e doar in mintea ziaristilor, care scriu aiurea, castiga si ei o paine, nu conteaza cum!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pt ca nu le pasa cu cine va identificati sau pe cine reprezentati in acest moment!!! Steaua nu poate fi si FC fcsb.
Oare ce rivalitate au dinamovistii cu FCSB? De ce sar ca arși ca nu cumva sa meargă vreun jucător de la Dinamo la FCSB? De ce meciul cu FCSB il numesc Derby și sunt disperați sa îl câștige? Și nu în ultimul rand, de ce înaintea meciului direct ii numesc "spůrçati" pe membri galeriei FCSB? La toate aceste întrebări exista un singur răspuns: pentru ca FCSB este Steaua.
bah iosife tu nu ai ce face cu viata ta ?? stai ca prostul non stop pe un forum !!
De la FCSB dupa 3 meciuri e dat afara, eu nu stiu cine-l vede pe Sorescu mare scula de fotbalist? Doar pentru ca restul din echipa sunt si mai varza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.