Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație: Ionuț Radu vrea neapărat să joace în Turcia - România » I-a spus lui Lucescu că face orice ca să apere
0
Lisav Eissat a rupt tăcerea! De ce a refuzat să vină la Dinamo: „Obiectivul meu este puțin diferit”
0
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Dacă pierde barajul Turcia - România, selecționerul e 99,99% OUT!
2
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Negoita, nu are dovezi ,dar după ce ob servi la tv ,cum Barnoianul, împinge fără jena 2 jucători, ca la primul nu a dat penalty și ce a zis mai împing încă unul și dacă nu da ,încă unul pana da Penalty. *** *** ***, s-a observat de pe luna cum voia sa facă penalty -ul intenționat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
du-te ba de aici penibilule. in viata mea nu am vazut fotbalist sa blatuiasca un meci in halul asta. sa impingi la 0-0 2 oameni la rand fara nicio jena in coltul careului. Nu ai reusit cu primul te-ai dus la urmatorul cu ambele maini. *** oaie blatista.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.