Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Nu as zice pas, piovaccari de la voi avea 7 goluri in serie b și C , iar malele de la Argeș jucase prin Portugalia liga 3 și tot putine goluri, iar in România au explodat amândoi. Nu cred ca nr de goluri dintr un singur campionat e indicatoru cel mai potrivit , poate exploda acest slovac, sunt jucatori buni slovaci, au un campionat mai aprig ca al nostru, sunt Bătăiosi de fel, uitativa la meciu de azi dacă nu credeți dintre Slovan Bratislava și Spartak Trnava
Ok..de acord. Super jucator ala. Dar daca l au semnat pe polonez, inseamna ca olandezul nu a fost de acord sa vina pe salariul oferit
Au aparut astia iar sa critice jucatorii adusi de Dinamo... m am uitat la articolul de cand a fost adus gnohere la noi...cel care apoi a ajuns idol ptr fecesebisti...si am gasit commentariul acestui tip ....Postat de randoom_._ pe 16 Iulie 2015, 19:08 ma bucur ca se amagesc molustele astea dinamoviste. era grav daca se trezeau la realitate. sansele ca un jucator sa vina liber de contract,la o echipa aflata in insolventa ce da salarii de muncitor in constructie si sa fie jucator macar mediocru(ca bun nici nu se pune problema) sunt zero. este ceva evident.
Pe bune? Ivanovski? Ăla doar din penalty mai marchează, in rest calcă pe minge, ca o găina beata. Olandezu a fost cotat la 5 milioane de euro , acum 2 ani, a plătit Wolverhampton către Feyenoord suma aia și a jucat in premier league și campionatul olandez Erdevise. Ar fi peste toti atacanți din liga 1 , nu avem noi așa vârf, l am văzut de pe YouTube, vârf masiv, de careu, 1,80 înălțime, un șut letal, cotat la 5 mil de Coco, e parfum zic eu :))
La fel se scria si cand a fost adus bizonul..tot de catre Rednic...apoi va devenit idol
dar cine credeai ca vine la 3.000 euro salariul, Lewandowski ?
Jucatorul perfect. Succes in B.
5 goluri in 73 de partide...tare curios cate a dat din penalty :))))))) pai este atacant sau fundas? :))))) pana si un junior poate da mai multe goluri .Apoi va intrebati de ce a ajuns acest club la retrogradare.
Iliev este unul dintre cei mai buni portari din liga 1
Merge si asta...mai e si ivanovski ! Nu cred ca mai trebuie adus inca un atacant..decat daca vrei sa schimbi in 4-4-2. Noi avem nevoie de fundas dreapta, inca un mijlocas central pe langa francezul ala adus ..si un jucator de banda in atac, rapid ..sa nu uitam regula u 21..suntem obligati sa suportam unul dintre tinerii astia slabi pe care ii avem..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.