Știri din fotbal internațional
„O Cupă Mondială dezastruoasă! Au făcut totul pentru a ne elimina” » Căpitanul naționalei și-a strigat frustrarea în fața jurnaliștilor
0
În ce țară vrea Șahtior să joace meciurile din Liga Campionilor
0
Cristi Săpunaru și-a ales favorita la Campionatul Mondial: „100%! Dar ați văzut și Argentina ce echipă are...”
0
Mauricio Pochettino i-a cucerit definitiv pe americani » Decizia aflată înaintea duelului din „16-imi” cu Bosnia!
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
La ce salarii erau, normal ca rufo nimerise jucatori de nivel superior ligii 1. La tepe sa nu uiti de gueye si de portarii spanioli
Pai Borja Valle, Gonzalez și atacantu spaniol confirmaseră , erau buni , am dat chix doar cu garcia si izmă lopez
N-au viie sa retrogardeze astia,vor fi iar salvati de comisii,100%! Ca nu va vedea 1 leu salariu,asta e sigur! Dinamo asa procedeaza de ani de zile,se foloseste de 50-60 de jucatori intr-un an,fara sa dea 1 leu,ca sa ramana in liga 1! E un model de de urmat,mai ales de echipele care tremura la reteogradare! Decat sa-si faca atatea calcule si sa se intinda cat le permite plapuma,mai bine se inspira de la Dinamo.
In insolvență e obligatoriu să plătești salariile. Vin la salariu sigur. Crezi că toți sunt proști ca tine?
Saracu...uite asa isi trece in CV o retrogradare. Dar asta e, nu toata lumea e platita cu gaura de la covrig.
Dirijor la canisa din groapa.......:)))))))))))))))))))))))))))))))))) Miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
pana la urma nu conteaza cifrele statistice, la ce fotbal avem, un anonim de-afara poate deveni jucator decisiv aici (exemplul cel mai recent poate fi Jefte) intr-un anumit sistem de joc, daca primeste credit si timp...mai slab ca Țară nu poate fi, ala-i un individ inutil deghizat in atacant
Deci clubul este în insolvență, nu are bani nici pentru utilități și face transferuri pe bandă rulantă. Ceva nu-i în regulă aici...
El si Torje, unul om de baza, celălalt dirijor!
daca ai ajuns sa compari seria B si C din Italia cu alte campionate este grav. Pai in Seria B au jucatori care valoreaza cat tot lotul unei echipe din liga 1 :)))... si nu numai. chiar nu v-ati saturat cu asemenea rebuturi? cand spuneam de spanioli ca va distruge totul si sunt doar niste rebuturi radeati de mine si ma injurati. dar vad ca inca nu va invatati lectia :))). pacat de dinamo ... la ce club este in toti acesti ani de suferinta puteau sa creasca tineri si sa-i educe cat de cat fara sa ofere salarii de zeci de mii de euro precum spanionii . In plus, mai si puteau vinde ceva bun, dar cand nu este minte si toti cauta doar sa-si asigura traiul, in special managerii , n-ai ce sa ceri ci doar falimentul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.