Comentarii (26)
sala_dalles
sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 19:23

O impresie buna lasa studentul care plunge cu sughituri de mila sportivilor care nu primesc banii la fiecare 1 ale lunii !

sala_dalles
sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 19:15

Un student la sectia jurnalism cum intra decanul sa ii salute izbucnesc intr o criza de plins. Cu cit au obrajii mai alini de lacrimi cu atit sunt sanse mai mari ca prima nota din catalog sa fie de 9 sau chiar 10

catalin.palcu
catalin.palcu  •  26 Septembrie 2020, 19:07
Postat de catalynn pe 26 Septembrie 2020, 18:49

Am văzut și ieri ca existau nemulțumiri (firești) pt ca jucătorii nu si-au primit salariile. Am și io o întrebare: jucătorii noi, veniti liberi de contracte, nu au cerut și ei măcar un Bonus de instalare!? Sau au venit pur și simplu ca aia care merg la sparanghel așteptând sa fie plătiți când și cum are chef patronul!?

Aproape sigur au primit prime de instalare, venind ca jucatori liberi cu o cota decenta.

sala_dalles
sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 19:01
Postat de catalynn pe 26 Septembrie 2020, 18:49

Am văzut și ieri ca existau nemulțumiri (firești) pt ca jucătorii nu si-au primit salariile. Am și io o întrebare: jucătorii noi, veniti liberi de contracte, nu au cerut și ei măcar un Bonus de instalare!? Sau au venit pur și simplu ca aia care merg la sparanghel așteptând sa fie plătiți când și cum are chef patronul!?

Jucatori spanioli nu sunt aici sa faca gesturi de caritate. Ca intotdeauna nu ei se pline. Se pling ziaristij pentru ei. Ei ziaristii nu mai pot dormi noaptea daca Lopez nu e platit la fiecare 1 ale lunii. Ca asa au fost ei invatat pa spiru haret sectia jurnalism . Sa nu mai doarma noaptea de grija sportivilor.

elgabri
elgabri  •  26 Septembrie 2020, 19:00

Cred ca si *** este ingrijorat de situatia de la Dinamo si continua sa se roage !!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalynn
catalynn  •  26 Septembrie 2020, 18:49

Am văzut și ieri ca existau nemulțumiri (firești) pt ca jucătorii nu si-au primit salariile. Am și io o întrebare: jucătorii noi, veniti liberi de contracte, nu au cerut și ei măcar un Bonus de instalare!? Sau au venit pur și simplu ca aia care merg la sparanghel așteptând sa fie plătiți când și cum are chef patronul!?

  • 1
  • 2
  • 3