Comentarii (26)
Dan Daniel  •  26 Septembrie 2020, 22:28

Si de ce fotbalistii veniti din Spania ar trebui sa se acomodeze cu fotbalul din Romania..??? De ce sa nu joace ca in Spania??? Sa se acomodeze la arbitraje , poate, pina vom avea VAR si noi...

catalin.palcu  •  26 Septembrie 2020, 19:07
Postat de catalynn pe 26 Septembrie 2020, 18:49

Am văzut și ieri ca existau nemulțumiri (firești) pt ca jucătorii nu si-au primit salariile. Am și io o întrebare: jucătorii noi, veniti liberi de contracte, nu au cerut și ei măcar un Bonus de instalare!? Sau au venit pur și simplu ca aia care merg la sparanghel așteptând sa fie plătiți când și cum are chef patronul!?

Aproape sigur au primit prime de instalare, venind ca jucatori liberi cu o cota decenta.

catalin.fcdb  •  27 Septembrie 2020, 02:06

Hai cu Hierro,Capel,De Blasis,Aleix Garcia si Ramos

sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 21:04
Postat de 1r2d2 pe 26 Septembrie 2020, 20:50

Mie-mi place asta cu "avem semnale " ...zici că suntem în armata in 43!

Asa e . Lucrurile merg perfect in Ro mai ales daca esti functionar platit de statul roman

Gelu Cristean  •  26 Septembrie 2020, 20:45
Postat de ang3ldev1l2 pe 26 Septembrie 2020, 19:55

Si-a dat examenul final in meciul Spania 5-0 Romania. De asta l-au si adus spaniolii, ca il au la suflet inca de pe atunci.

scorul corect, reflecta exact diferenta intre fotbaulul spaniol si al nostru.

sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 20:03
Postat de ang3ldev1l2 pe 26 Septembrie 2020, 19:55

Si-a dat examenul final in meciul Spania 5-0 Romania. De asta l-au si adus spaniolii, ca il au la suflet inca de pe atunci.

EU cred ca ne au lipsit coman tanase si morutan ca altfel se termina 5 - 5

88gore88  •  26 Septembrie 2020, 22:13
Postat de ang3ldev1l2 pe 26 Septembrie 2020, 19:55

Si-a dat examenul final in meciul Spania 5-0 Romania. De asta l-au si adus spaniolii, ca il au la suflet inca de pe atunci.

Da ma,pe blat stau creierii in capul tău! Aia este diferența dintre fotbalul spaniol și cel romanesc, fără surprize și minuni!

Stelu Zaharia  •  26 Septembrie 2020, 20:29

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sala_dalles  •  26 Septembrie 2020, 19:59
Postat de Florin Alexandru pe 26 Septembrie 2020, 19:47

Nu inteleg cum a ajuns Contra antrenor la Nationala !! Pur si simplu acest antrenor vorbeste intotdeauna pe langa subiectul fotbal.Oare nu vede nimeni ??

Pai ce rezultate ca de abia a revenit ls echipa. Sa aibe tezultate trebuiesc cit mai multi jucatori spanioli cu mentalitate occidentala de invingator ca de romani m sm convins

Gelu Cristean  •  26 Septembrie 2020, 19:27

aha, ce msitooooo, Contra vorbeste cu jucatorii si le da mesaje in conferinta de presa, probabil ca in vestiare le spune scurt, urmariti-ma pe GSP :)))))))

  • 1
  • 2
  • 3