Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Bonetti a vrut să ajute Minamoul și asta e răsplata pe care o primește. Aviz amatorilor!
Fraier e Bonetă dacă nu-i execută pe mimaoviști până la ultimul euro
Sa primeasca cati bani a primit prunea
Nu de Dinamo este ironizat Bonetti!Ci de„Grupul de la Cluj”la fel de toxic in fotbal ca si cel din politica!
Sfoară trasă prin gura naivilor ! Păi cum i-a fost denunțat unilateral contractul dacă Bonetti dă în judecată clubul Dinamo ? Așa manevre toxice ca la acest club nu mai poți vedea /auzi . Păi să zicem că legea insolvenței are lacunele ei și se pot manevra plățile unor antrenori / jucători dar celor din conducere li se permite salarii uriașe . Cine dracu mai are curaj să vină la Dinamo când sunt mulți jucători și staff ne plătiți cu lunile . Trebuie să fi lovit de puc sau flămând să accepți un contract care se poate anula la mușchi conduceri . Nasol comportament și din păcate FRF & LPF închid ochii lăsând în continuare manevrele din culise josnice.
Mda, de acord cu tine, dar sa nu uitam ca Bonnetti a declarat inainte de a fi instalat ca ar antrena gratis Dinamo, deci stia foarte bine in ce situatie se afla clubul. Cei de la Dinamo l-au adus, i-au dat si bani, dupa care l-au dat afara dupa o serie de 6 infrangeri consecutive, cu salariul platit la zi. Eu nu sunt dinamovist nici pe departe, dar n-am cum sa-i dau dreptate lui Bonnetti daca cere mai multi bani decat salariile pentru care a muncit cat a stat la Dinamo. Totusi, Bonnetti s-ar putea sa se simta nedreptatit moral, nu financiar. Chestia cu banii o spune Zavaleanu, nu Bonnetti, care are tot dreptul sa se simta injunghiat pe la spate tinand cont ca rezultatele negative au ca principal motiv valoarea lotului de jucatori si nu modul in care au fost antrenati.
Este posibil sa se fi prevalat in mod corect de beneficiile legii insolventei...ori dacă așa stau lucrurile ce bani s ai dai?... salariul care deja e plătit?
“ ar trebui să vedem la cine renunțăm astăzi dintre cei care nu performează. “... pe bune chiar crede cineva ca exista in organigrama clubului o persoana care performeaza?
Eu totuși nu pricep. L au dat afara. Ok. Decizia lor. Dar nu e normal sa-i plătească ceva? Inteleg ca li se pare ca nu vor scapa de retrogradare cu el dar... Cum asa?? Adică cum "gata mă, nu te mai vrem, de mâine nu mai vii a munca și plua bani". E normal asa?? Pai pot face asa și cu Rednic și cu orice jucător sau angajat de acolo. "Pleacă bă acasă ca te am dat afara și nici banii nu i vezi. Ești prea prost pentru noi". Asa era prin 90 când se lucra la patron fără carte de munca...
Bonetti a luat 6 de la FCSB, cu asta rămâne în istorie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.