Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a dezvăluit care sunt primele oferte, după despărțirea de Dinamo: „Am avut câteva discuții”
0
Anderson Ceara, cale liberă către FCSB » Csikszereda a oficializat despărțirea
0
Posibilele adversare ale naționalei de fotbal feminin a României la barajul pentru Mondial
0
Legenda Brașovului s-a stins la 77 de ani. Rămân poveștile lui antologice: „M-au vândut pe două sobe de teracotă”
0
Știri din fotbal internațional
Ore cruciale pentru Răzvan Lucescu la PAOK: astăzi e discuția decisivă! » Grecii i-au găsit deja înlocuitor
0
„Aici sunt multe proteste violente înainte de CM” » Actrița română stabilită de 17 ani în Mexic descrie viața la 11.000 de km de București și ce schimbări a observat la revenirea în țară: „A fost foarte ciudat”
1
Atacantul central al Olandei, făcut praf: „Nicio șansă... E simbolul mediocrității campionatului!”
1
O simulare a traseului la CM 2026 arată când am putea vedea ultimul duel Messi - Ronaldo din istorie
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Studiu: Trei sferturi dintre angajatori recunosc că plătesc diferit oameni ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Stadioanele din Giulesti, din Ghencea, din Craiova, Ploiești sau Arad au fost construite cumva cu bani privați?
Dute bah *** *** ***,dar zis niciodata asa ceva!*** *** in tine?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate vrei sa explici de ce ""ar trebui sa i se construiasca un stadion "" unei echipe private. Daca se va face un stadion, va fi al CS Dinamo, iar ddb1948 va fi chiriasa acolo.
Nii!Muri baci ia-l si pe Rednic,no!Tu l-ai adus,tu sa-l iei!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cică ! sunt mai multe lucruri pozitive în mandatul meu . Da ! dă afară 14 jucători majoritar aduși de el și aduce (pe profit via Luana ) alți la fel de pricepuți sau pensionați la diverse cluburi . Regele e banul , deviza Strâmbului iar echipa cum va arăta după pauza va fi dacă nu la fel de proastă . Mircea Rednic nu a reușit să redreseze corabia și în ultimii trei ani nu a reușit să convingă la echipele pe care le-a pregătit: Al-Faisaly (Arabia Saudită), Dinamo (2018/2019), Poli Iași, Viitorul (devenită Farul) și Dinamo (în actualul sezon).În ciuda declarațiilor care se vor optimiste și a transferurilor făcute parcă doar de dragul de a aduce jucători, Dinamo pare să-și trăiască ultimul an în prima divizie. Deci care ar fi elementele pozitive invocate de Puriu ?
Rednic e dinamovist, in timp ce Muresan si unii fotbalisti sunt doar niste mercenari! Doctorul Muresan nu-mi inspira deloc incredere, fiind alungat de la Cluj si Sibiu, din motive deontologice (vorbeste si nu face, fiind un ardelean "limbut", precum boc, in postura de premier)! Nu-i mai putin adevarat ca, in ultimii ani, Dinamo a fost un club in care s-a tras "la foc automat" din toate directiile! Nu voi aminti decat faptul ca nu i s-a construit inca un stadion demn de secolul XXI, desi a fost in tot acest timp un team de prima liga!
Este foarte simplu. Trebuie omorât F.C. Dinamo București pt a rămâne echipa lui nicu badea.
Urgent trebuie eliminată influența machidonilor, a lui nicu badea, a lui c. borcea și a tuturor ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cata dreptate ai....poftele lui Rednic au fost Iliev (care a facut doua penaltyuri identice in doua meciuri consecutive asa din intamplare).....fundasii centrali popa si pinto ...doi gafeuri de serviciu..... filip si matei doua rebuturi care au o valoare inestimabila de aceea Hagi i-a dat afara si sa nu ujitam de Tira si Nica doua perle ale fotbalului romanesc!!!! mama ce pofte i-a mai satisfacut Muresan lui Rednic.......plus complotul cu refuzatiii de romani!!!! ASA TOT SA FII CADORISIT!!!! MURESAN DU-TE LA CLUJ SI STAI LINISTIT CA NU DEGEABA AI FOST PENSIONAT!!!! PS. DACA NU COMPLOTA IMPOTRIVA LUI REDNIC IL MAI SUSTINEAM PE MURESAN DAR ASA........CATRE CLUJ!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.