Comentarii (39)
valyomanyd
valyomanyd  •  06 Ianuarie 2017, 23:05
Postat de khal_37 pe 06 Ianuarie 2017, 22:37

Nu bre, e particica din noul new dinamo a lui nentu' negoita, maretul proect cu care vi-a spalat tartacutele goale. Aveau de ales intre el si Cernat, dar cum Cernat a preferat sa joace la chiajna parca...ramane new dinamo.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 23:02
Postat de valyomanyd pe 06 Ianuarie 2017, 23:01

:)))))))))))))))))))) Andone e dus cu pluta ! Asa a fost si pe urmele lui Cernat, probabil fiind un dulau batran, si-a pierdut mirosul !

Asta cauta sa faca clica cu din astia de seama lui :))

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 23:01
Postat de red.blue pe 06 Ianuarie 2017, 22:56

iti dai seama ce oferta au facut pentru cernat de i-a refuzat si a ales chiajna

A ales sa stea la Voluntari, ce Chiajna visezi bai sarmane cu duhul? N-aveti nimic in cap...

valyomanyd
valyomanyd  •  06 Ianuarie 2017, 23:01

:)))))))))))))))))))) Andone e dus cu pluta ! Asa a fost si pe urmele lui Cernat, probabil fiind un dulau batran, si-a pierdut mirosul !

red.blue
red.blue  •  06 Ianuarie 2017, 22:56
Postat de John Milne pe 06 Ianuarie 2017, 22:54

Pai deja il au pe Cernat .

iti dai seama ce oferta au facut pentru cernat de i-a refuzat si a ales chiajna

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 22:56
Postat de red.blue pe 06 Ianuarie 2017, 22:50

si popa sau latovlevici va dat un gol fenomenal dar asta nu il face vreun messi tot petarda ramane

Mai cumetre fecesebean, ia verifica matale pe statistici si vezi cam ce difre au baietii astia doi la aceeasi virsta. Roti, la 21 de ani, are peste 12o de meciuri in Liga 1 si aproape 30 de goluri, nea Lucian a dormit pina mai spre 30 de ani.

1425838917717550
John Milne  •  06 Ianuarie 2017, 22:54

Pai deja il au pe Cernat .

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:49
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:35

Scapam de o gloaba ca sa luam alta gloaba?

Sanmartean gloaba? ce sa stie un dinamovist despre fotbal,Sanmartean a fost si inca este cel mai bun mijlocas din tara si cel mai talentat din ultimii ani.

red.blue
red.blue  •  06 Ianuarie 2017, 22:50
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:46

Nici acum nu ti-a trecut de la golul ala fenomenal? :)))

si popa sau latovlevici va dat un gol fenomenal dar asta nu il face vreun messi tot petarda ramane

eucutine
eucutine  •  06 Ianuarie 2017, 22:49

Andone, ala-i de-o seama cu tine! Vrei sa faci cimitirul elefantilor la Dinamo?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează