Comentarii (39)
xclx
xclx  •  06 Ianuarie 2017, 22:47
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:46

Nici acum nu ti-a trecut de la golul ala fenomenal? :)))

Ala din offside?:)))

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 22:46
Postat de red.blue pe 06 Ianuarie 2017, 22:45

asta si la 40 de ani joaca mai bine decat gloaba aia de rotariu

Nici acum nu ti-a trecut de la golul ala fenomenal? :)))

red.blue
red.blue  •  06 Ianuarie 2017, 22:45

asta si la 40 de ani joaca mai bine decat gloaba aia de rotariu

ciinefoarterosu
ciinefoarterosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:41

Da in gropi: cum sa ieie un terminat si sa nu deie sanse lui Tarcoveanu ?

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 22:39
Postat de khal_37 pe 06 Ianuarie 2017, 22:37

Nu bre, e particica din noul new dinamo a lui nentu' negoita, maretul proect cu care vi-a spalat tartacutele goale. Aveau de ales intre el si Cernat, dar cum Cernat a preferat sa joace la chiajna parca...ramane new dinamo.

" vi-a spalat"??? Nu inteleg dialectul asta.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:37
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:35

Scapam de o gloaba ca sa luam alta gloaba?

Nu bre, e particica din noul new dinamo a lui nentu' negoita, maretul proect cu care vi-a spalat tartacutele goale. Aveau de ales intre el si Cernat, dar cum Cernat a preferat sa joace la chiajna parca...ramane new dinamo.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:36

Sanmartean are douavariante. 1. fcdb 50 euro pe luna dar are ocazia o data in viata sa joace cu sufletul...2. cs steaua talpan unde poate evolua in liga a 5-a contra lui Real nereal capusesti.

ionutstv
ionutstv  •  06 Ianuarie 2017, 22:36

Sanmartean e ieșit din garanție.

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 22:35

Scapam de o gloaba ca sa luam alta gloaba?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează