Comentarii (39)
zecs93
zecs93  •  08 Ianuarie 2017, 03:13

E ratacitor pe teren Tucudean poate ai vrut sa zici, ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

redbuldog
redbuldog  •  07 Ianuarie 2017, 11:40
Postat de calinescu_ pe 07 Ianuarie 2017, 09:06

ANDONE FARA MINTE ......!!!!! IN LOCUL BIZONULUI NU POATE FI ADUS DECAT TUCUDEAN .....!!!! EL E FIUL RATACITOR SI DINAMOVISTII ADEVARATI IL VOR PRIMI CU BRATELE DESCHISE ....!!!! CE *** SA CAUTE RELICVA SANMARTEAN LA DINAMO ????????? DACA CHIAR VRETI UN NUMAR 10 VINDETII PE NISTOR SI PALICI SI CUMPARATIL PE ERIK ......!!!!! LA DINAMO E NEVOIE DE 2 MIJLOCASI CENTRALI , INCHIZATORI PUR SANGE, IAR "SEFUL" IN LIGA I ESTE DE MULTI ANI GABY MURESAN ....!!!! PE LANGA EL AR MERGE SI ARTEAN ....!!!!! MAI FALCOSULE TU AI VAZUT CE A FACUT ZIDANE LA REAL .....????? A INTRODUS UN INCHIZATOR , PE NECUNOSCUTUL PE ATUNCI CASEMIRO SI DE ATUNCI REALUL MERGE STRUNA .....!!!! CUM *** TI-A DAT DUMNEZEU ASA PUTINA MINTE ?????????

In cazul lui Ando nu e lipsa de ,,minte''...!E lipsa mare de finante,daca ,,marele investitor'' din Vitan,se bucura la cativa firfirei dupa ce-l cedeaza pe ,,vizon''la stana,maruntis cu care spera sa asigure bugetul lui Dinamo pe 2 luni..nu putem vorbi de transferuri mai de ,,doamne ajuta'' la acest club..In rest,treaba cu Cernat,Santmartean,Erik sa sunt povesti de adormit copii..iar Ando ii sufla in khoor patronului,pai era mai bine cu Strambul,cu comisioane sau nu,reusise sa faca o echipa competitiva care daca era pastrata anul asta sigur luam titlul!

gicab
gicab  •  07 Ianuarie 2017, 10:09
Postat de calinescu_ pe 07 Ianuarie 2017, 09:06

ANDONE FARA MINTE ......!!!!! IN LOCUL BIZONULUI NU POATE FI ADUS DECAT TUCUDEAN .....!!!! EL E FIUL RATACITOR SI DINAMOVISTII ADEVARATI IL VOR PRIMI CU BRATELE DESCHISE ....!!!! CE *** SA CAUTE RELICVA SANMARTEAN LA DINAMO ????????? DACA CHIAR VRETI UN NUMAR 10 VINDETII PE NISTOR SI PALICI SI CUMPARATIL PE ERIK ......!!!!! LA DINAMO E NEVOIE DE 2 MIJLOCASI CENTRALI , INCHIZATORI PUR SANGE, IAR "SEFUL" IN LIGA I ESTE DE MULTI ANI GABY MURESAN ....!!!! PE LANGA EL AR MERGE SI ARTEAN ....!!!!! MAI FALCOSULE TU AI VAZUT CE A FACUT ZIDANE LA REAL .....????? A INTRODUS UN INCHIZATOR , PE NECUNOSCUTUL PE ATUNCI CASEMIRO SI DE ATUNCI REALUL MERGE STRUNA .....!!!! CUM *** TI-A DAT DUMNEZEU ASA PUTINA MINTE ?????????

Ne lași bre?

calinescu_
calinescu_  •  07 Ianuarie 2017, 09:06

ANDONE FARA MINTE ......!!!!! IN LOCUL BIZONULUI NU POATE FI ADUS DECAT TUCUDEAN .....!!!! EL E FIUL RATACITOR SI DINAMOVISTII ADEVARATI IL VOR PRIMI CU BRATELE DESCHISE ....!!!! CE *** SA CAUTE RELICVA SANMARTEAN LA DINAMO ????????? DACA CHIAR VRETI UN NUMAR 10 VINDETII PE NISTOR SI PALICI SI CUMPARATIL PE ERIK ......!!!!! LA DINAMO E NEVOIE DE 2 MIJLOCASI CENTRALI , INCHIZATORI PUR SANGE, IAR "SEFUL" IN LIGA I ESTE DE MULTI ANI GABY MURESAN ....!!!! PE LANGA EL AR MERGE SI ARTEAN ....!!!!! MAI FALCOSULE TU AI VAZUT CE A FACUT ZIDANE LA REAL .....????? A INTRODUS UN INCHIZATOR , PE NECUNOSCUTUL PE ATUNCI CASEMIRO SI DE ATUNCI REALUL MERGE STRUNA .....!!!! CUM *** TI-A DAT DUMNEZEU ASA PUTINA MINTE ?????????

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andy_2008
andy_2008  •  07 Ianuarie 2017, 08:52

Tareeeeeee rau,Steaua ia un jucator al lui Dinamo si cainii se chinuie sa ia un jucator refuzat de Steaua.ASTA DA DIFERENTA.

dvd1
dvd1  •  07 Ianuarie 2017, 01:26

stati linistiti ca la Dinamo nu vine nimeni. Toti fug de si de la Dinamo. Dinamo in scurt timp retrogradeaza. Anul asta au avut noroc cu depunctarile altor echipe altfel retrogradau chiar de anul asta. Gnohere nu o sa faca nimic la Steaua la fel ca si Alibec. Steaua e cea mai blatista si scirbavnica echipa de pe pamint. La puscarie cu Becali "autorul" de carti

555765317912259
Alexandru Cristea  •  07 Ianuarie 2017, 01:13

unde esti AD. MUTU!!??-- cum poti sa-l lasi pe ANDO sa spuna ca avem solutii in atac si ca D. POPA e a doua varianta --ce naiba , suntem tampiti !!!--iar vreti sa nu faceti transferuri!?---- cat despre SANMARTEAN , nu are cum veni la salarul vostru comparativ cu cat i se va propune in tarile arabe----pe ERIC, BUMBA, CERNAT, nu-i vedeti !!!???--apoi A.PETRE/ de la UTA, atacantul de la CHINDIA cel de25 ani, si alti golgeteri din liga 2 , nu-i vede nimeni !!??-daca tot nu aveti bani !!!!

conasu_boeru
conasu_boeru  •  07 Ianuarie 2017, 00:17
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:14

Sssst! Sa nu le vina pofta de Zicu!

Zicu se duce la Chiajna !

zecs93
zecs93  •  07 Ianuarie 2017, 00:00

Mai bine il transferi pe Cernat decat sa-l iei pe Sanmartean !!! Pai Sanmartean nu mai poate fizic, l-ati vazut la pandurii ( si nu acum cu probleme astea financiare, inainte de probleme) e un jucator terminat, mai bine il aduci pe Cernat sau pe Eric de Oliviera de la Medias

spinoza
spinoza  •  06 Ianuarie 2017, 23:54

Adevarul este ca si eu sunt incantat de oferta lui Dinamo!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează