Comentarii (58)
mvradulescu
mvradulescu  •  13 Septembrie 2016, 10:08
Postat de mariuss72 pe 13 Septembrie 2016, 08:16

Ce va mai place sa faceti pe moralistii dupa o chestie din asta. Ce atita caz, e un meci pierdut din prostie si din nepasare, in primul rind a echipei, antrenorului si apoi a arbitrului.

Ca să fiu sincer, nu-mi place de loc să fac pe moralistul, dar sunt indignat de măgăria de la meciul cu City ! În mod normal, ar trebui să mă bucur că ați primit palma asta, dar amărăciunea pricinuită vouă, nu mă face deloc fericit și nutresc speranța să rămân cât voi trăi, o persoană care respectă și adversarii !

neputintafalit
neputintafalit  •  13 Septembrie 2016, 09:02

Nici postacii platiti de la Rin nu mai sunt ce au fost.

papa_poulette
papa_poulette  •  13 Septembrie 2016, 08:55

dinamoul rusinea absoluta a Romaniei!

dl.axinte
dl.axinte  •  13 Septembrie 2016, 08:48

... Felicitări Dan Alexa și ASA Târgu Mureș! Doar Dinamo București! :)))) ...

bvd_magheru
bvd_magheru  •  13 Septembrie 2016, 08:42

Al doilea gol il dadea si vecina mea .

dl.axinte
dl.axinte  •  13 Septembrie 2016, 08:40

...lamentabili acesti blatisti notorii...victorie clara a ASA-ului iar ei se adancesc in rusine inventand tot felul de scuze patetice.... rnu degeaba li se zice fc rusinea romaniei 1948 ....

mariuss72
mariuss72  •  13 Septembrie 2016, 08:31
Postat de adi_stelistul pe 13 Septembrie 2016, 08:29

Un meci dominat de la un capat la altul de Dinamo si castigat de ASA. Se mai intampla, dar Dinamo a cazut victima sindromului "sacilor in caruta". Ceea ce e posibil sa se fi intamplat si cu un penalty acordat si transformat in minutul 51. De vina a fost Andone ca nu a mentinut presiunea (de la o posesie de 69% in prima repriza la 51% in a doua). Si asta in fata unei echipe in mare suferinta ca ASA care reuseste primele puncte in fata unei echipe pana acum nu fusese invinsa.

Cind primesti doua goluri de la un jucator cu burta cit a lui Andone, nu ai nicio scuza.

adi_stelistul
adi_stelistul  •  13 Septembrie 2016, 08:29

dansy
dansy  •  13 Septembrie 2016, 08:23

Vai ,vai a fost,in sfarsit dezavantajata si Dinamo!!!!Estr o minune a fotbalului romanesc!!!!!Pai nu ve este bai rusine sa faceti atata caz pentru un penalty care nu prea a fost deoarece chiar din imaginea data de voi se vede ca piciorul fundasului este lipit de minge ,iar al dinamovistului este cu talpa inainte????Pai daca ati fi corecti si ati fi socotit pana acum (poate o faceti in viitor)cate puncte a furat si va mai fura Dinamo cu arbitri ,in fiecare campionat at vedea ca sunt cel putin 10-12 .Ce faceti atata caz???Pai cand Craiova a fost furata pe fata si cu intentie la Timisoara ati scris doar trei vorbe.Rusine GSP

mariuss72
mariuss72  •  13 Septembrie 2016, 08:22
Postat de Viorel David pe 13 Septembrie 2016, 08:19

Creierul dinamovistilor a fost viciat, rotariu a inceput sa creada ca valoreaza vreo 10 milioane de euroi si ca e prea bun pentru campionatul asta. Pe fundasii de laASA ii dribleaza si bucatarii de la master chef dar el nu a putut...