Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Da prosti ca voi rar se mai gasesc....acuzati otelul de blat dar voi puteati sa faceti meciul sa se joace,puteati accepta amanarea si se juca meciul si dak nu va plateau pierdeau la masa verde urmatorul meci.....iq de caine
dar ce te intereseaza pe tine cui amana DINAMO datorile si cui nu
Voi de ce ati platit datoria lui brasov ,daca sunteti asa de destepti,dar ce sa mai discutam despre cei care nu gindesc!Domnule vama te credeam mai destept dar in felul cum ai pus problema esti prea id..t !
Vama hai dispari ca vb numa aiurea
vezi ca astia de la moravita te cheama linga. ei nu-i lasa la greu ca le-ai fost prieten . si prietenul la nevoie se cunoaste . ce asociere la rapid hotul din vama cu hotul de la loterie . magnific , altfel nu se putea .
Ar fi bine ca DNA sa il aduca in fata justitiei si pe acest "DESTEPT"....sa vedem ce stie el despre mafia din vami...oare chiar nu stiti nimic domnule VAMA?
asta se crede si azi sef de Vama, ai grija d-le, actiunea ;Vami curate: nu-sa incheiat iar Bombonel cu matusa Tamara sint in opozitie,,,,poti avea surprize mai putin placute....ciocul mic.
Pai ba blatistule, Rapid deasemenea a avut datorie si risca neprogramarea.de ce voi ati platit repejor si nu v-ati inteles sa o mai amanati?Pandurii nu platesc, iar Dinamo e vinovata ordinarule?
Dinamo n-are nici o vina... oamenii is ceri bani, e dreptul lor. Vina este doar a celor de la pandurii, nu au achitat, nu au jucat.
Pe criza asta, mi se pare NORMAL sa-ti vrei BANII!!! Pana sa ia Dinamo titlul, lucru care oricum e foarte greu sa se intample, mai bine ia banii de la jegoshiiiii astia de la Pandurii, ca au de 1 an de zile sa le dea bani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.