Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
PE DRAGOMIR ORICUM IL BATE DOAMNE DOAMNE ..CA TOT NU CREDE EL IN DUIMNEZEU..EXIST O JUSTITIE CARE NU POATE FI ACOPERITA CU O ,,COMISIE JURISDICTIONALA,, ...
Pt. Zadkiel: Ai perfecta dreptate doar in priviinta suporterilor olteni,care sunt tari doar in gura,iar pe unii i-a luat valul dezafilierii si nu vad k brutarul e singurul vinovat ! Asta denota slaba cultura fotbalistica ce exista acolo.
LUPTA MITITELULE , NOI TE SUSTINEM
Si crezi ca asa de greu era acum 6 ani pt craiova sa revina in A , la ce pepiniera de jucatori avea atunci universitatea si ce galerie ? Nu-l supor pe dragomir sper sa ajunga la puscarie , dar are dreptate cand zice ca mititelu infiinta cate o universitate in fiecare sezon pentru a scapa de datoriile catre stat, daca statul ar vrea sa faca lumina in acest caz probabil am afla ca echipa universitatea de acum 5-6 ani nici nu mai exista .
Cand a fost Stiinta in B, Mititelul a fost singurul care a scos banii din buzunar sa o aduca in Liga I inapoi. Fostele glorii si altii au dat doar din gura dar nu au scos un ban din buzunar! Mititelul este agramat si prost crescut dar sa vedem si partea plina a paharului si nu romaneste, adica numai partea goala! De ce nu au venit altii mai bogati si mai profesionisti-intelectuali sa ia Craiova din B sa o aduca in Liga I, inapoi??????????? Judecati limpede si nu emotional!
mititelu e prost asta e problema, sa nu uitam ca el a retrogradat echipa, o mare parte din vina o are si el ca se crede bun la toate si incearca sa faca si pe patron si pe antrenor, e prost pamant. federatia e varza niste mafioti de 2 lei, sper sa se faca dreptate si sa revina craiova, dupa care sa se duca mititelu, sa nu mai auzim de el
Nasule, Corleone , se strange latul !!!!!!!
Nimeni nu va face puscarie ,pentru ca ar trebui sa se aplice "principiul dominoului",(cade unu,cad toti) si asa ceva in Romania este putin probabil.
Asa e, toti saracii comenteaza. Asa cum e sau ce a facut Mititelu rau la Craiova, a adus banii de acasa, si a falimentat familia si viitorul familiei.Sa vb de dinafara, fara sa dai un leu, e usor. unde-s aia care il injurau si spuneau ca preia echipa si fac ei performanta? de ce nu se baga acum? nu mai puteau de numele universitatii........si acum sunt ascunsi, au mutit.
Scuze!.......DAM DOVADA DE LASITATE SI DE SATISFACTIE A CELOR CE VOR RAUL STIINTEI. Declaratii pompoase auzim zilnic,de la pesonaje obscure din fotbalul romanesc.Sngurul ce da dovada ca are "coloana vertebrala", e Mititelu.Acum 3 ani,Craiova nu a stat "capra" si Ceahlaul a retrogradat.Amintiti-va declaratiile lui "Pinalty"si ve-ti intelege situatia lui Mititelu,care n-a facut niciodata jocurle "mafiotilor"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.