Comentarii (301)
florar
florar  •  20 Februarie 2020, 09:06
Postat de utilizator șters pe 20 Februarie 2020, 09:03

Nu a judecat fondul mă prostalaule, alt *** care vorbește din auzite! ICCJ judeca viciile de procedura, iar in speța respectiva TB (cred ca tot madam Visoiu era) NU a ținut cont de decizia unei alte Instanțe, încălcând astfel procedura. Ce ne poți spune însă de madam Nestor de la ICCJ care a întors la CAB spre rejudecare pretenția de despăgubire a domnului Talpan încălcând flagrant un articol din codul de procedura civilă și ignorând un altul!? Hai ca speța respectiva e simpla de tot, nu trebuie sa fii jurist ci doar sa știi sa citești articolele 483 și 488 din codul de procedura civilă ca nu degeaba i-a trimis Talpan scrisoarea lui Iohannis care de frica sa nu mai rămână fără vreo alta casa se va face ca ploua ...

Auzi și la asta!!!? Când deciziile ii convin sunt judecătorii buni,când nu-i convin judecătorii sunt răi!!!

131624217670160
Geani Muraru  •  20 Februarie 2020, 09:05

Nea Gigi te asteapta baietii cu un tort de arpacas

florar
florar  •  20 Februarie 2020, 09:04
Postat de lixandru88 pe 20 Februarie 2020, 09:01

Păi evaluatorul a fost mâna în mână și a fost prins. Ghiozdanele și la școală cu voi, impostorilor!

Cine spune asta băiețaș???

utilizator șters
utilizator șters  •  20 Februarie 2020, 09:03
Postat de xclx pe 20 Februarie 2020, 08:53

Bine ca in cazul marcii Steaua a judecat fondul si nu ai comentat :)))))

Nu a judecat fondul mă prostalaule, alt *** care vorbește din auzite! ICCJ judeca viciile de procedura, iar in speța respectiva TB (cred ca tot madam Visoiu era) NU a ținut cont de decizia unei alte Instanțe, încălcând astfel procedura. Ce ne poți spune însă de madam Nestor de la ICCJ care a întors la CAB spre rejudecare pretenția de despăgubire a domnului Talpan încălcând flagrant un articol din codul de procedura civilă și ignorând un altul!? Hai ca speța respectiva e simpla de tot, nu trebuie sa fii jurist ci doar sa știi sa citești articolele 483 și 488 din codul de procedura civilă ca nu degeaba i-a trimis Talpan scrisoarea lui Iohannis care de frica sa nu mai rămână fără vreo alta casa se va face ca ploua ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florar
florar  •  20 Februarie 2020, 09:02
Postat de right_wing_resistance_romania pe 20 Februarie 2020, 08:51

Ai baut apa la caini? Dupa mintea ta, daca unul scapa cu tentativa de omor, hai sa-i lasam si pe altii sa scape. A furat bani? Se dovedeste? La inchisoare si confiscarea sumei. End of story. Poate sa fie si mama lui Stefan cel mare. Continua sa votezi PSD!

Istetule...Becali a fost senator PNL și a spus că de obicei in gura mare că a dat milioane lui Antonescu pentru campania electorală...Asta nu știai?

valyomanid4
valyomanid4  •  20 Februarie 2020, 09:01
Postat de xclx pe 20 Februarie 2020, 08:21

Dada, si marmota? Pe schimbul de terenuri pentru care a facut inchisoare este semnatura lui Basescu. Ti se pare ca ala a fost anchetat? La fel si anumiti generali care inca sunt in functie ... DNA-ul functioneaza in tara asta doar pentru cei spalati pe creier

Basescu ? Esti glumet...Nu semna hotul ala asa ceva...

lixandru88
lixandru88  •  20 Februarie 2020, 08:59
Postat de johnwick pe 20 Februarie 2020, 00:35

de "destept" ce esti, te oftici singur :)))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

right_wing_resistance_romania
right_wing_resistance_romania  •  20 Februarie 2020, 08:51
Postat de zorrozabal pe 20 Februarie 2020, 08:28

Rectific:datoria externa a acestui"teritoriu"este in MILIARDE de euro!Si dolari,of course!

Ai baut apa la caini? Dupa mintea ta, daca unul scapa cu tentativa de omor, hai sa-i lasam si pe altii sa scape. A furat bani? Se dovedeste? La inchisoare si confiscarea sumei. End of story. Poate sa fie si mama lui Stefan cel mare. Continua sa votezi PSD!

zorrozabal
zorrozabal  •  20 Februarie 2020, 08:28
Postat de zorrozabal pe 20 Februarie 2020, 08:26

Bine,bine Becali a devalizat banul public!Placandu-i postura de vedeta tv....a iesit la lumina!S-a"expus"!A facut si acte de caritate!Si a deranjat!Dar balaurii ceilalti,aia stau in umbra!Cate alte MII de cazuri asemenatoare-de "despagubiri" talharesti,asupra avutiei nationale- nu au fost in acest nemilos ...razboi impotriva poporului roman?De ce a ajuns Romania la o datorie externa de peste o suta de milioane de euro-in conditiile in care acei bani au fost folositi doar pentru"despagubiri",achizitionare fortata de tehnica de calcul deja expirata moral,armament la mana a paispea,medicamente inutile?Mergand pe firul vinovatiile interne,obligatoriu ajungem la cele externe!Care isi au originea la Tratatul de la Malta-rimeaza cu Yalta,nu-i asa- dintre George Bush sr. si Mihail Gorbaciov,semnat... pe un portavion american!

Rectific:datoria externa a acestui"teritoriu"este in MILIARDE de euro!Si dolari,of course!

xclx
xclx  •  20 Februarie 2020, 08:25
Postat de lixandru88 pe 20 Februarie 2020, 08:24

Exact! Trebuie supravegheat atent. A mai încercat să fugă din țară. Are antecedente și la capitolul ăsta.

Nu va mai uitati la atatea filme :)))))))))))))) Faptul ca te ancheteaza DNA ca asa au visat ei nu inseamna ca esti automat vinovat si ca ti se pot impune restricti de circulatie

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 31
Comentează