Alte știri din fotbal
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
5
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
4
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
A evoluat in liga 1 doar pt Dinamo! 279 de meciuri! 5 titluri, 3 cupe, etc! Asta e diferenta intre un fotbalist de legenda si un mercenar amator gen tucudean, tamas, luchin si multi altii ca ei!
Un jucator de legenda, o familie de legenda!
dumnezeu sa-l odihneasca... sincere condoleante...
Odihnească-se în pace ! A fost un sportiv de clasă, dintr-o familie care a dat mai multe valori fotbalului românesc. Sincere condoleanțe familiei ...
Jucator de exceptie , caracter exemplar , fotbalist adevarat . Dumnezeu sa-l ierte .
Ala nu este stelist vere, este clona lui Alpin. Niciun stelist nu si ar permite sa persifleze disparitia unui fotbalist atat de mare.
Mult respect stimabile, tu esti unul dintre aceia care face diferenta intre suporterii echipei Steaua si acei mici becalioti, crescuti fortati si dopati cu marmelada. Ma inclin!
Iarta-l Doamne ca nu stie ce face. Saracu de tine, daca nu stii cine a fost acest monument al fotbalului Romanesc, capitanul nationalei Romaniei, in afara de el doar Costica Stefanescu il egala in eleganta si marele Bumbescu la forta si efort. Esti pierdut copile, du-te acasa si taci!
Dumnezeu sa0i odihneasca :( ....
Știe cineva dacă meciul de diseară a lui Dinamo este transmis la TV, nu am văzut nicăieri să spună de vreo transmisie. Mersi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.