Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
sa plece ;) are cine sa ii ia locul la pitesti ! si la cate figuri are in cap sigur in 2 ani o sa fie cel mai bun prieten al lui N*doye ;) cand il vezi prin pitest.....iti vine sa ii dai una la basinos.....
:)) pai fratele lui sta in severin si mi-a zis acum 2-3 luni ca nu il mai ia dinamo:))ma rog:))oricum el bea de rupe:))si cand juca aici in severin rupea sticlele:))... un fel de semeghin
un jucator cu un talent iesit din comun, imediat se remarca pe un teren de fotbal, pacat insa ca este atat de prost incat sa creada ca bautura si femeile ii vor aduce succesul.Toti din jurul lui FC Arges stiu asta, ce scandal facea prin cantonamente in austria, prima echipa nu o mai prindea pentru ca nu venea la antrenamente si cand venea era beat. Asta e generatia acum... sunt atat de prosti si nu profita de talentul pe care il au.
BA ,BORCEA ,IA-L .NU MAI STA PE GANDURI.DACA VREI SA FACI ECHIPA ,ADU VALORI, NU STIFTURI.DA AFARA,TOT CE NU VREA SA JOACE SI CU SUFLETUL PENTRU DINAMO.PASTRATI-L SI PE BOSTINA.E UN JUCATOR TEHNIC.DACA ACCEPTA CONDITIILE SI VA STI SA FACA SI TUSA E O SOLUTIE IDEALA.NU ORICINE STIE SA FACA SI TUSA.
BA ,BORCEA ,IA-L .NU MAI STA PE GANDURI.DACA VREI SA FACI ECHIPA ,ADU VALORI, NU STIFTURI.DA AFARA,TOT CE NU VREA SA JOACE SI CU SUFLETUL PENTRU DINAMO.PASTRATI-L SI PE BOSTINA.E UN JUCATOR TEHNIC.DACA ACCEPTA CONDITIILE SI VA STI SA FACA SI TUSA E O SOLUTIE IDEALA.NU ORICINE STIE SA FACA SI TUSA.
...si daca reuseste si cu ...''Printzu' '',cum am spus si ieri,nu avem rivali,ca ''mijloc'',in campionat.
a fosti si in iarna, va ramane mereu la un pas de dinamo.
Are o viata extrasportiva care lasa mult tare de dorit si in bucuresti el nu va rezista poate andone..........
Este un jucator tanar dar cu mari probleme extrasportive...care nu a aratat fotbal mai deloc.Andone e singurul care poate sa-i dea de cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.