Alte știri din fotbal
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
1
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
2
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
Știri din fotbal internațional
Accident grav pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Microbuzul transporta suporteri ai lui PAOK
0
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Mirel Radoi a spus ceva de bun simt:" La Astra-FCSB a fost meci intre 2 echipe din play-off; la Dinamo-Voluntari a fost un meci intre 2 echipe din play-out". Diferenta e evidenta, oricat mi-as dori ca Dinamo sa fie acolo sus. Am vazut atatea greseli individuale, pur si simplu jucatorii dinamovisti au probleme mari in a lovi corect mingea! Valorea scazuta a jucatorilor este evidenta!
Între doi scuipați, Mafalda prezice. Ce prezice? Ce se poartă, chestii uzitate, cum ar fi: Dinamo n-a investit, Dinamo e de play-out, Dinamo fără Pesic, Dinamo fără antrenor cu licență, Dinamo fără investitori, Dinamo fără stadion, Dinamo fără etcaetera... că m-am plictisit de enumerat argumente de la boi și vaci. :))
Popovici e cea mai mare petarda care a jucat la Dinamo in ultimii ani , urmareste faza golului Voluntariului ,omul era jalon .
Iti dai seama ce inchizitie ar fi fost pe aici daca nu castigam aseara .
Care playoff? Sa nu retrogradeze
Palic n-a mai fost la fel, nu avea tragere de inima...a ajuns la Tiraspol acum.
Romera era un bezmetic, nu era ptr Dinamo. Mai bine fara el, si Palici a vrut sa plece. E prea devreme sa dau cu parerea despre Popovici, pare ok, are forta, centreaza bine... Ciobotariu pare interesant.
Bratu a luat multe decizii in dauna echipei, cred eu. Discursul lui mi se pare mai mult ca un urlet menit sa-i acopere incompetenta. Sa vedem daca ma insel.
Renunțarea la alcool a fost un lucru benefic pt el... începe sa și dea cu părerea despre alții
N-am inteles niciodata indepartarea lui Romera din secunda in care Bratu a ajuns la echipa . Nu era incredibil , dar clar era un fundas decent cu atitudine si spirit de lupta . Foarte bezmetic , dar alerga mult . Si renuntarea la Palici mi se pare incredibila ...de pesici nici nu mai vorbesc .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.