Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
4
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Spre Cupa Mondială din 2030! Carlo Ancelotti, în discuții avansate pentru prelungirea contractului
0
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Căpitanul lui Dinamo Zagreb, surprins de un jucător de la FCSB: „Cel mai bun”
4
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Ce gigist gretos, ireal!
pai nu s-au adunat,de aia suntem in finala cupei romaniei si peste mai putin de 24 de ore o sa fime regina romaniei in cupa,in timp ce clona fc r este ca si desfiintat. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Idem R. Lucescu: „Steaua e una singură, nu pot fi mai multe. Chiar dacă unii fac tărăboi și creează scandaluri, Steaua rămâne una singură. FCSB, această echipă de acum, este Steaua”.
nenica,daca jucatorii schimbau antrenorii,nu veneau antrenori gen dica sau vintila. iar daca veneau,dupa o luna maxim erau zuburati de jucatori. simplu.
Secunzii poate. Principalul e statornic :))
Cum sa-i respecte jucatorii fcsb pe antrenorii pusi de Becali cand ei ii cunosc de cand erau secunzi (sau secunzii secundului!) si carau sacul cu mingi si sticlele cu apa?!
Munteanu recunoaste ca FCSB e Steaua: "La Steaua sunt jucători care, în momentul de faţă, cred că sunt mai presus decât antrenorul. "
Merg rasfatatii astia in straintate si apoi se plang ca nu i-a "inteles" antrenorul. Trebuia sa-i "ajute" mai mult. Radoi ar trebui sa evite cat de mult jucatorii astia: Man, Coman, Morutan si alte vedete becaliste. Au partea lor de vina la ultima campanie de calificare.
Ce spune Munteanu e evident de multa vreme. A pus Becali carul inaintea boilor. In loc sa conduca antrenorul conduc jucatorii. Iar Becali e selectionerul lor, ca antrenor nu e.
Ce muritor gretos de grija altora caruia ii este rusine cu echipa lui, asa ca si-a scos-o de la avatarul din dreapta :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.