Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi a anunțat marea schimbare lucrată în pauza competițională la FCSB
0
Tony Da Silva a răbufnit după ce a aflat planul conducerii CFR-ului: „E o pierdere”
0
FRF a anunțat oficial încheierea mandatului lui Mircea Lucescu: „Rămâne un reper istoric”
1
„Îți vine să înnebunești!” » Apariție rară în studio: „M-am întâlnit cu Hagi la o nuntă, a scos o foaie A4 și a început...” + „Lui Ianis știi ce i-am spus?”
0
Știri din fotbal internațional
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lionel Scaloni, dezamăgit de absența unei naționale importante de la Campionatul Mondial: „Mă întristează”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
daca e adevarat acest dialog, atunci Popescu e o scarba nu om si-mi pare bine ca si-a luat-o in gura!!!
Daca Mitica a inventat conversatiile astea nu risca sa fie dat in judecata ?
SRI.
da cum a ajuns nene dialogu asta la voi... sau Dragomir asa scris cu punct si virgula ca nu cred ca au fost stanograme de la dialog este penibil oricum ar fi inclusiv penibil continutul dialogului ... care nu poate fi altfel pe ca a fost facut de niste oameni penibili
Pana o sa fie luat de DNA, mai sunt unii care se uita in gura lui Dragomir . Oligofrenul mai are cateva propteli care il scapa deocamdata. Dar sigur ii vine randul. O tara intreaga asteapta sa fie priponit. Si atunci se va afla cate a facut si va fi condamnat la multi ani de puscarie.
Asta a facut Mitica toata viata, SANTAJ LA GREU!!!! Asta are materiale compromitatoare despre toti, nu degeaba a ramas in functie atata timp. Il cred in stare sa aiba caseta conversatiei
Sandu daca nu era destept nu rezista atata timp la FRF. Si el si dragomir au stiut exact cand trebuie sa iasa si cum sa iasa. SI au dreptate astia < totul din "judet" se rezolva cu "lovele". sa nu ne mai miram ca fotbalul este asa cum este.Acum sa vedem dupa ce au iesit daca se mai baga cineva peste ei.
Si nea Mitica de unde stie astea? :)) Dialogul pare real, precis Militica are caseta conversatiei. Foarte interesant...
Mitica asculta la usi?! Inventeaza de dragul trafficului pe site-ul ala fantoma.
GP asa si-a condus si afacerile, fara un plan B si le-a pus pe butuci pe toate!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.