Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Eu cred ca are dreptate dar ii scapa un amanunt. Se va implini dorinta suporterilor de a-l vedea si pe Mitica la mititica. Deja I-au pregatit un pat la ei in celula. La puscarie o sa poata infiinta o liga. Presedinte de liga este, presedinti de club sunt, impresario sunt, jucatori sunt.
Nea Mitica....nu ai cum sa te intorci in fotbal pentru ca urmeaza sa te alaturi acelora care se afla deja la puscarie !! Dar ca sa nu fii singur, banuiesti ca te vor insoti si alti patroni, confirmand astfel ce fel de mafie ai condus in ultimii 20 de ani !!!
s'o fi retras el, dar, curand va fi retras langa nevinovatii jiji, jica si jan.
care patroni? mai bine zis hotii de la echipe,care fraudeaza si sfideaza legile tarii,la puscarie cu ei....
Mitică, mă tem că nu scapi nici tu până la urmă de mâna lungă a justiţiei. Ştii tu, chestia aia cu milionul luat şpagă de la drepturile de televizare !
Inainte de toti patronii, trebuie arestati toti primarii care baga banii in fotbal, sunt sigur ca nu o fac in mod legal. Nu sunt spitale, drumuri, scoli, gradinite.
nostradamus de balcesti, o cam dai in balta, mi-a soptit o viorea ca-i sa-nfunzi...brutaria !
...acest gainar nu trebuie bagat in seama ...
ajungi si tu langa Gigi Becali si Gica Popescu cat de curand.Nu-i mai plange tu pe altii ca fug de puscarie,ca si tu stai de ani de zile cu spaima asta
Am fost 20 de ani preşedinte club şi 21 de ani preşedintele Ligii Profesioniste de Fotbal... Speram sa fii si 20+21 =41 ascuns un pic pe la Poarta Alba . Sa dea Dumnezeu ! Daca intr-adevar exista justitie vei putrezi in puscarie , gunnoyule ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.