Alte știri din fotbal
FC Argeș - Csikszereda, meciul care deschide etapa #3 din Superligă » Echipe probabile
0
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Echipele probabile și ultimele informații
0
FIFA, răspuns în noapte pentru Steaua!
3
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
19
Știri din fotbal internațional
Franco Baresi, despre finala câștigată contra Stelei în 1989: „O zi colosală” + Debutul la naționala Italiei contra României și întâlnirea cu Mircea Lucescu
0
Gazzetta dello Sport a publicat ultima discuție avută cu marele Franco Baresi: „Eram adolescent când mi-am pierdut părinții, Milan a fost linia mea de salvare”
0
Ei da, FCSB nu! O echipă dintr-un sat de pescari, care valorează mai puțin decât Târnovanu, s-a calificat aseară
1
Momentul în care Maradona a simțit măreția lui Baresi: „Atunci am înțeles că am în față un fundaș absolut ireal”
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un bărbat de 38 de ani a mers în Germania să-și cumpere mașină de 30.000 de ...
Libertatea
Povestea garajului miliardarilor din București, prima parcare supraterană ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Vreme extremă în România, temperaturile se vor apropia de 40 de grade la ...
Libertatea
incredibil asa ceva numai in romania li se interzice sa joace la rapid uluitor luam titlul mai usor cu ei asa ne vom chinui putin as fi curios sa vad cum ar fi daca rapid ar fi pe primul loc la sf camp cu 2 puncte in fata stelei sau altei echipe in afara de tim...iar tim sa fie pe un jenant loc 8 fara sanse chiar si cu cele 3 puncte...cum ar reactiona iancu? si-ar retrage plangerea?
Pacat de Rapid. daca se autosesiseaza procuratura pt fals in acte si declaratii , se mai face Copos de un dosar penal impreuna cu "corectul" Siman.Asata daca nu cumva a fost smecher si l-a pus pe Taban sa semneze hartiile.
zi le tata jane la ttampitii astea sa inteleaga odata...da striga ca nu te aud,le a intrat prostia din creier in urechi si au surzit
Propun patronului rapidist sa-si schimbe numele in George Cocos...precum situatia in care a bagat echipa. restul comentariiolor sunt de prisos ... Cocos, George Cocos...paronul care va falimenta Rapidul....
da la toti ne este frica ca rapidul ar lua la pas campionatul....pai da baaaa nnebunule sunteti de pluton,cu timisoara v ati bagat cu ffundu n poarta...poate va place sa stati ccapra..si acuma lasand jignirile,de ce nu acceptati ca ati facut ceva ilegal si platiti pt asta.injurati l pe copos,sau poate nu va permite nivelul scazut al coeficientului de inteligenta
Cei doi SUNT legitimati la Rapid III si pot juca in meciuri AMICALE, conform cererii formulate de Rapid! Dar, este obligatoriu un 3 la 0 pentru Timisoara.
ce ttampit esti hahahahaha...extraordinar
Nu mai fiti asa naivi. Orice jucator trebuie sa fie transferat in perioada legala de transferuri, NU dupa incheierea acesteia.
Va e frica ca Rapidul sa nu devina prea puternic si sa va strice ploile. Mafioti ordinari fara pic de rusine.
Asta iti doresti tu si toti mafiotii din fotbalul nostru mizerabil din teama ca Rapidul ar putea sa devina prea puternic si sa va strice socotelile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.