Alte știri din fotbal
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
3
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
1
Știri din fotbal internațional
Mercato problematic » Primele neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
asta ma intrebam si eu. Pare unu care n-a coborat inca din copac, la fel ca si AMP.
Nu consider declaratia lui Tudor "atac suburban". Pur si simplu, omul a vorbit pe limba pocnitoarei. Cum altfel s-ar fi putut exprima ca sa priceapa si ea?
Este o guresa buna, ar trebui ca jiji sa reintregeasca familia la stana.
si totusi....o intrebare : cine e libidinosul asta ?
Mai bine ar deveni impresara Floarei Leonida...Ar face treaba buna amandoua...
va rog frumos sa nu va mai luati de ea.. este o "profesionista" in fotbal.. a practicat acest sport in tineretile ei .. cine stie cunoaste.. munca este bratara de aur pt ea.. d-aia are multe bratari de aur la mana.. clar e "meseriasa" ..
o idee buna. au ajuns toate taraturile sa fie patroni ce echipe de prima liga si ei n-au bani de-o chirie la U Cluj povestea e alta, acolo e mana lui BECALI care si-a luat satelit cu maruntis
de ce nu pleaca de la u prodanca,daca tot se da "virgina"?apoi,daca se va desfiinta echipa,vom vedea ca are dreptate,simplu si la obiect.
penala asta se milogeste si vrea sa conduca clubul din banii publici,ca la Buftea a putut,la Chiajna i-a prostit pe toti crede ca la cluj trb merge la fel si ea isi va permite sa-si plateasca manelistii ca ea asa face cind vrea sa asculte muzica
eu nunjul nu ias da prea multi bani,except poate so lovesti peste gura cu...................
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.