Alte știri din fotbal
Rapid - Slovan Liberec, al patrulea „amical” al cantonamentului din Austria pentru trupa lui Daniel Pancu
0
Ioan Andone vede o nouă forță în Superliga: „Stadion nou, 15.000 de abonați, asociere”
5
David Kiki și-a găsit echipă » Plecat de la FCSB, va continua în Superliga în sezonul viitor
1
Fostul jucător de la FCSB și-a încheiat aventura în străinătate și a revenit în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Franța - Maroc, în sferturile Campionatului Mondial » Echipele probabile: absență grea
0
Dinamo Kiev - U Cluj, start de aventură europeană pentru „studenți” » Echipele probabile + cele mai tari cote
1
„Trebuie să ai probe!” » Românul care a fost selecționerul Egiptului are o poziție clară în controversa cu Argentina de la Mondial
0
Este Argentina împinsă și favorizată la Campionatul Mondial? 3 episoade care ridică mari semne de întrebare
7
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cristian Cârnu, influencerul anchetat pentru înșelarea urmăritorilor, prima ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Adevarul e ca la astra e numai lapte si miere.
Si-a revenit Golofca dupa episodul FCSB care era sa-l distruga.
"moldovenii vor primii 400000 de euro"... vai de capul lor de ziaristi, nu stiu reguli de baza ale limbii romani. E verbul "a'primi, sarmanilor, adunatura care n-ati fi buni nici la sapat santuri... nu "a primii".
daca merge la astra astia la anul retogradeaza are mana buna ana
nu vb prostii numai sunt bani e clar cine sa plateasca Primaria urmeaza TIRGOVISTE CLINCENI au Sponsor ??
unde se baga ana maria prodan, praful se alege...
echipa fostelor viitoare sperante: gabi iancu, steliano filip, daniel benzar (asta chiar era recuperabil, dar l-a distrus balamucul de la steaua)
nu Alexa e de vina sa u gatat banii pina in Liga a3 a nu se mai opresc promoveaza Tirgoviste pe un sezon rotatie de unde sunt bani au sponsor??
Alexa,unde e marele antrenor Alexa?
bravo BOTOSANi nu mai sunt bani publici la Calarasi Promoveaza TIRGOVISTE o echipa de mare traditie pe un sezon sigur
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.