Comentarii (9)

Gabi Simon  •  17 Septembrie 2018, 23:16

Nu e nici un pericol Mangia,presa asta mi stie cum sa isi faca rost de senzational. La Craiova e nevoie in continuare de stabilitate la echipa caci antrenori de schi,p nu ii gasesti la la piata .

antalmihai  •  17 Septembrie 2018, 19:03
Postat de Radulescu Aurel pe 17 Septembrie 2018, 15:12

E UNUL DIN CEI MAI SLABI ATRENORI DIN ROMANIA,SA PLECE DE MAINE CA E MAI BINE PENTRU CRAIOVA.SA VINA PITURCA SAU PRIETENUL LUI DE LA SEPSI ,CARE SUNT CU 3 CLASE PESTE ITALIAN.

dupa poza pari un copil... neajutorat... si dus rau... se vede ca esti dus...rau...

Icu Lucian Florin  •  17 Septembrie 2018, 15:27

Vă cam plictisiți pe la jiji gsp

Radulescu Aurel  •  17 Septembrie 2018, 15:12

E UNUL DIN CEI MAI SLABI ATRENORI DIN ROMANIA,SA PLECE DE MAINE CA E MAI BINE PENTRU CRAIOVA.SA VINA PITURCA SAU PRIETENUL LUI DE LA SEPSI ,CARE SUNT CU 3 CLASE PESTE ITALIAN.

whiteredarad  •  17 Septembrie 2018, 14:26

Nu are cum sa castige 7 pincte, in 3 meciuri. Echopa nu imi pare legata, au venit multi jucatori noi, e nevoie de timp. Ar fi o mare prostie sa il dea afara. dar, s-au mai vazut prostii...sila altii (la CFR, la Voluntari, etc).In retur cuechipa de acum italianul va fi in primele 3, dar mai sus...nu se poate 1

gabryel28  •  17 Septembrie 2018, 13:41

Scu clona psd si niciodata adevarata universitate

magic4ever  •  17 Septembrie 2018, 13:35

Antrenor slab...putea sa realizeze mai multe cu ce jucatori a avut la Craiova...

cpt.ahab  •  17 Septembrie 2018, 12:29

Hm! Mă uit la figura lui și nu prea pare de Miss!:)))

fabius_2014  •  17 Septembrie 2018, 12:27

De unde ati dedus voi ca Mangia e in pericol ???? Iar bagati joarda prin gard ca sa intaratati cainii. Echipa a jucat la Medias, daca au fost invinsi, asta este, mergem mai departe cu Mangia. Domnule Craiotoiu astea sunt informatii visate noaptea si aruncate in gazeta pentru raiting. Jumatate din jucatori sunt adusi de Mangia. Stai linistit Craitoule ca la Universitatea Craiova nu este nici o problema. Rotaru este un finantator echilibrat, nu se arunca cu capul inainte. Antrenorul schimbat, in Craiova, este Fane Stoica de la echipa familiei Mititelu. Oare de ce s-o fi incurcat Fane cu Mititelu ?