Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
bravo Rednic daca revii,multa bafta te sustinem si sunt intr-u totul de acord cu ce spune beyou
YEEEEEEEEEEEE. S-a facut dreptate...turcule,du-te la steaua,te rugam toti dinamovistii.
sunt ANTIdinamo pentru simplu fapt ca sunt...roman. Sunteti cea mai urata echipa din ROMANIA!!! de aceea imi pare bine ca s-a intors rednic la voi si la anu' iar o sa ratati titlul!!!il credeam mai destept pe borcica, dar se pare ca cine se aseamana...se cam aduna!!! hai pa!
dinam0 inseamna NU BECALI ? =)). pai la voi dicteaza schimbatorul de valuta sef, Ioanus Intaiul :)), ce vrei lucru mai penibil decat asta ? Faptul ca ciobanul stapanese ghencea e doar o gluma ridicola vis a vis de implicarea 'fratilor' in groapa ;). Astia au distrus nu numai dinam0 ci si 2 generatii ale Nationalei cu transferurile lor de kkt :|
Dinamo inseamna NU BECALI. I'm very proud about that... :o)
sunt anti Rednic pentru erorile facute de vreo 2 ani incoa , dar macar sper ca asa va face curatenie la DInamo FOrtza Cainii!!!
Foarte bine. De Rednic avem nevoie. In schimb de Turcu, nu! Asa ca ultima schimbare: Rednic IN, Turcu OUT! Caine pana la moarte!
daca pleaca rednic nu stiu ce antrenor veti mai gasi mai bine il pastrati deoarece cu el dinamo a avut performante.
Nu mai ineteleg nimic!!!? Atit Dinamo cit si steaua sunt dinamotate din interior de conducerile si actionarii de tot risul!! Daca in cazul lui Gigi Becali e clar, e caz de Balaceanca, la Dinamo este cu atit mai surprinzator deoarece echipa a pierdut tot in ultimii doi ani!!?? Ceva se-ntimpla si nu stim noi!! Probabil ca se doreste distrugerea lui Dinamo! Daca Liga I isi permite sa piarda o echipa ca Dinamo, atunci asta e! Fotbalul roamnesc se omora singur!!
in momentul de fata e cea mai buna solutie. doar ca aceasta "revenire" imi suna a macel... mai stiu o revenire celebra... alexandru lapusneanul.. atunci au fost taiate toate capetele... acum cu cine ramanem??? cu juniorii??? sa fie intr-un ceas bun!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.