Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
0
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Pai parca erau alocate Doua milioane dolari pentru investitii de jucatori......astea sunt investitiile facute!!!
sa vina VAMA ca stie el ce este de facut pentru RAPID
asteptati vreo 200 de ani jucatori de la BRASOV,daca vinde Copos cateva tone de savarine.
Pentru toti care il critica pe Coman...Ati uitat cand Copos a preferat sa aduca petarda de Pardo,cu aceeasi bani,care ii puteau satisface lui Dani cererea?Ce a facut "portaru youtube" la Rapid?A facut praf tot.Acum e Bornescu,care ar trebui sa ramana titular si Coman sa ii faca concurenta.Vedeti voi ambitie pe titulari, cand exista dubluri pe posturi,ca pana acu si-au permis sa doarma pe teren,la lot de 18 valizi,vorba cuiva care a scris mai devreme.Copos e singuru vinovat pentru tot.B
Ce aveti fratilor cu Coman ? !?! Ca tradator ca nush ce... cheliosu nu l`a platit ce era sa faca ?? si acum cine va fi mai bun sa apere ... !
frumoasa declaratia lui roman, iar bornescu intr-adevar tre sa ramana titular deocamdata si oricum e bine cu 2 portari buni pt ca se vor lupta pt locul de titular si probabil vor apara mult mai bine ;)
bornescu e mai bun,eu il vad ca unul din cei mai buni portari pe care i-a avut rapidul!!!coman ar trebui sa ramana la brasov
Is buni .....mai ales dc vin gratis...ca asa am inteles ca in afara de Roman si Abrudan restu vin gratis.... sa mai vina ca tot gratis ar veni si Pancu Gangioveanu si Pacurar... plus mai pune si Copos niste bani...numa vreo 3 milioane si ii ia pe Maftei Dananae Wesley(ca mai are numa un an de contract cu Vaslui deci are un pret mai mic)si Curelea si eu zic ca echipa e suficient de buna sa se lupte la titlu
Comane lasa-ne ca nu avem nevoie de tine ....avem portar ...Bornescu e 5 clase peste tine si caracter si ca portar ...ai uitat cand ai depus memoriu sau vroiai salariu 300000 de parca erai Messi ....lasa-ne si du-te la altii nu avem nevoie de perversi ca tine .
@niku marinescu, Domnu' Savarina (nu Savaniuc), cumva? Eu zic ca daca i se pune pata lui Copos sa-i "motiveze" cum se pricepe el, si a mai facut-o altdata, la citeva meciuri cheie, iar va uitati la cupele europene la televizor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.