Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu: echipele de start
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipele de start
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Important este ca marca becalifera nu ne-o poate lua nimeni si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Cauza pentru care Enache a fost un eșec,se datorează interesului din partea clubului Dinamo București :)
Nu mai suportati sa se cace crotalie pe voi, asa-i? :))))))))))))
Pe REGHE de ce nu l nominalizati la cel mai inspirat antrenor dupa 3-1 cu Dinamo a mutat si am pierdut cu 4-1,bine Dinamo n a iesit la joc in viziunea manelistului.
Boldrin
Nu stiu de ce se da vina pe jucatori! *** lui Beeecali, poreclita ilegal Steaua si, mai ales, cel care se preface ca o antreneaza, sotul sotiei sale, s-au transformat intr-o masinarie jalnica de mimat fotbal si distrus fotbalisti. Incetati cu criticile aberante! Rambe, da, este o catastrofa care nu a confirmat la nici un club pe unde a trecut dar ceilalti, care au jucat excelent la cluburile de unde au fost transferati, nu merita sa fie ridiculzati pe nedrept. Catastrofa se numeste Reghecampf; paguba, la fel; deci tapul ispasitor, e in staul adus de marele cioban, Beeecali, geniu indiscutabil in ale fotbalului. Nici cu Ronaldo si Messi in echipa, actuala *** nu va face performanta. Sa va fie clar asta! FORZA STIINTA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa ce va "dezamagi" ( cu siguranta !) lui Alibec i se vor gasi fel de fel de hibe: ca e prea gras ,ca nu fuge ,nu se demarca ,nu da goluri. Si va fi gata .
Cel putin Brandan stie fotbal cat toti mucosii Viitorului la un loc. Avand insa personalitate nu s-a lasat la Hagi. Si la smecheria cu penaltyul. Cu siguranta isi va gasi alta echipa .La care va fi respectat. Nici ceilalti nu-i consider precum ati scris . Cam toti sunt victimele Stelei. In decursul timpuli ,Steaua a distrus sute de jucatori. Si-a batut joc de ei si a pus vina pe acestia. Ce vina are Jakolis ,un jucator exceptional la CFR daca la Steaua l-au pus rezerva ? Un exemplu recent.Trebuie sa fii lovit in cap sa alegi Steaua.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bine..ghohere a dat goluri de 5 ori cat ceilalti 4 la un loc. dar trebuia bagat si un dinamovist in discutie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.