Comentarii (17)
 •  01 Mai 2010, 01:20
Postat de pe 30 Aprilie 2010, 18:01

altul ar fi fc vaslui-steaua cand era 4-0 la pauza,urmand ca steaua sa castige matematic titlul in aceea ultima etapa in timp ce la pandurii rapid erau eliminati rapidistii pe capete,nu voi uita niciodata acel meci,in sfarsitului caruia cei de la pandurii se aruncau pe gazon plangand de fericire in urma sutelor de mii de euro primite de la becali,astia suntem cu astia defiliam prin LC ca doar tre sa-si faca si echipele straine golaveraj

tomasflo  •  30 Aprilie 2010, 19:29

voi vorbiti aici vad de blaturile stelei si alte echipe pe care in rest le agreati acum nu mai ziceti nimic de ceahlaul bistrita..astra...pandurii? sunteti niste prosti care va bagati in seama toate fac aranjamente ....asta e sigur

•  30 Aprilie 2010, 19:06

I-mi amintesc de un meci FC National -Farul la inceputul anilor "90. La pauza era 1-0 ptr. National , dar dupa pauza s-a schimbat jocul total. Nationalul ataca cu fundasii centrali , iar ocaziile curgeau garla la poarta Nationalului. Nu mai stiu cit sa terminat ,cred ca 2-1 ptr Farul care lupta ptr. salvare de la retrogradare. La un momendat Gradinescu s-a prins si a inceput sa zica ca ceva este suspect, dar foarte repede a fost intrerupt de colegul sau de transmisie .

•  30 Aprilie 2010, 18:30

Las'o balta, Gradinescule! Nu-mi spune ca ai comentat NUMAI zece meciuri ale Stelei!!!!!

•  30 Aprilie 2010, 18:22
Postat de cerpin_taxt pe 30 Aprilie 2010, 18:11

"Nu voi uita niciodata acel meci",se pare ca l-ai uitat,Rapid a jucat la Petrosani cu Jiul,nu cu Pandurii.

posibil,nu mai tin minte exact doar ca incepea cu p,oricum daca domnul gradinescu a vazut numai 10 blaturi e modest omu si are prea mult respect pt liga lui mitica eu personal am vazut mai mult de 10 numai la steaua si cfr

•  30 Aprilie 2010, 18:14

cum sa fie blaturii bai in campionatul romaniei,voi chiar nu vedeti ca arbitrii chiar nu se plimba cu dubele pe la dna,apropo prin ce liga mai joaca bunica ala care a indraznit sa-i dea gol stelei cand juca la steluta 2?

cerpin_taxt
cerpin_taxt  •  30 Aprilie 2010, 18:11

•  30 Aprilie 2010, 18:07

Si eu ,abia acum mi-am dat seama cat de "blat-ist" esti in comentariile tale. Mi-ai placut, insa mi-e scarba si macar s-aud de numele tau ca vei comenta o partida.Parafrazand un confrata mai jos ;" la faza asta se dadea penalty .....", eu spun ca :" nici D. Graur nu era asa corupt ca si tine "!!!!!!!!!!!