Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Sandoi cu Mititelu mi se pare ca nuca-n perete. Probabil e o stire falsa. Cred ca singurul care se preteaza la stilul Mititelu este Napoli.
E o stire gsp, ceea ce inseamna exact ce ai zis tu. De altfel, Sandoi a infirmat deja.
Vine Napoli a sosit azi noapte in Craiova Forza Stiinta
Cea mai slaba varianta. Poate daca ar fi facut un cuplu Sandoi-Dica, Sandoi sa antreneze defensiva, iar Dica sa antreneze tranzitia spre atac si faza de finalizare. Dar in Romania nu exista asa ceva, colaborare intre doi antrenori incompleti. Dica ar invata tactica defensiva de la autobaza Sandoi, iar Sandoi ar invata cum se face un meci in atac permanent. Patronii ar face bine sa se reorienteze dar mai repede ca au tras de timp si au mers pe noroc. Avem 5 infrangeri, nu mai e timp de experimente si de noroc. Norocul e ca avem un campionat lung si putem recupera pozitii in clasament, dar sezonul e compromis. Ne salvam daca reusim sa castigam Cupa Romaniei. Dar jucatorii au nevoie de un antrenor care sa ii puna in valoare si sa ii MOTIVEZE in momentele de oboseala sau cand adversarii joaca bine. Daca nu se gaseste un antrenor roman, ar trebui adus un spaniol sau un italian care joaca pe atac. Antrenorii ii cauti dupa tactica pe care o folosesc cel mai des, nu dupa cate limbi straine vorbesc.
Îmi pare rău de Sandoi dar pana nu va invata ca autobaza nu este fotbal nu va fi antrenor.
este o gluma de stire
:)))) l-ai omis pe regheaMant care ia numai na na na
Din cel mai bun atac din tara, cu Sandoi va deveni cel mai slab atac din tara, dar din cea mai slaba apărare cu siguranța nu poti s-o faci cea mai buna. Din punctul meu de vedere FCU nu va retrograda cu acest antrenor, dar va fi departe de play-Off. Foarte departe.
...si cartu e liber ...
Dar VASILICA e preparator fizic,nu antrenor,oricum vor lucra impreuna si vor decide impreuna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.