Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Iarasi e greu de priceput ... sa incerc sa-ti explic .... ciobanu vrea sa-l ia pe jucator in vara ....CAND II EXPIRA CONTRACTUL CU CHINDIA ! Adica cum a facut CFR cu Brown( de la Botosani) si cu Roger ( de la UTA) ... si tot inaintea meciurilor directe ! Doar ca ciobanu respecta regulamentul si anunta ca discuta cu un jucator aflat in ultimele 6 luni de contract ! Si ma indoiesc ca cei de la Chindia or sa fie foarte incantati sa piarda un jucator gratis ...deci cam pica aia cu subordonarea ...capisci??
Corect 100%.
platesteti tu gazul si cheltuielele de bloc =)))
la voi trebuie sa asteptam sfarsitul campionatului sa aflam ca ati facut blat cu echipele de la care ati luat jucatori. blatistii nenorociti de la kfr ce sunteti.
Pentru a afla cu cine urmează să joace FCSB, e suficient să vezi ce jucător oferteaza Gigi Becali!
Nea Săndoi, sā pregăteşti o căciulă de medicamente ptr duminică.....să vezi ce se rîde arbitrii de matale !!!! Eliminare, penalty....ştii matale. Eu zic sa dai meciul , că sănătatea e mai bună decît toate.
“misleading title” - Lol! Am crezut că Săndoi nu vrea să îl lase pe Iacob la FCSB.
vezi ca confunzi treaba,asa face kfr,doar ca aia nu anunta si numai te trezesti ca nu intelegi de ce pierd unele echipe cu kfr.
Hehe...el nu se pricepe la fundasi....ca si cum s-ar pricepe la ceva !!
Transferurile astea de jucatori sunt facute(si au fost facute),doar ca sa-si subordoneze toate echipele,care nu prea au bani!Nu trebuie sa ne miram daca il imprumuta...tot la Chindia!Puah!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.